Začalo jaro...včera

22. března 2010 v 13:36 |  Moje tlachání
Konečně se oteplilo. Mě nezbývá nic jiného než jít ven a nadopovat se vitamínem D. Měli byste taky aspoň na malou procházku sluníčko vám vžene úsměv do tváří. Po té zimě je to třeba jako sůl:) Musím přemluvit moji polovičku ať zajdem do lesoparku bruslit:) Minulým rokem jsem stála na nich jenom 1x:( tak bych je chtěla provětrat a ujistit se, že moje rovnováha mě neopustila:) Přidala jsem dnes po skromnu pár článků a hodím sem i nějaké thinspo co jsem dneska objevila:)
Doufám, že tentokrát to hubnutí půjde líp:) ) No nikde v článcích jsem nenapsala svoji váhu, bojím se totiž,je to ostuda. Připadám si jak tlustej trpaslík. Nakonec jsem se rozhodla, že ji zveřejním takže: Výška: 169cm a váha: 60kg! Chci dostat ze sebe aspoň 5kg a pak se uvidí...chtěla jsem 10kg, ale na to fakt ještě nemám. Dost na to, že nezvládnu shodit ani pitomé 2 kg:( Nesnáším svou váhu!!!

Snídaně:dobrá vláknina, mléko, 1 kiwi, čaj zelený s aloe vera, 1 plátek tvrdého sýra (na chuť)
Svačina: 30g palačinkovo - špenátových lasagní:) (recept co dům dal od mé sestřenky), 1 banán,čaj otylka, 4ks obilninových medailonků od linie ( musím říct,že se to nedá jíst, ale je to lepší než si vzít buchtu nebo nějakou jinou sladkost. Je v tom vláknina tak to zasytí.
Oběd: 3kousky sójového masa, 20g palančinkovo špenátových lasagní, čaj kloubík(0,5l - no to nevím moc jistě mám ho v čajové konvičce) :)
Svačina: tu jsem měla asi až po hodinách, byla jsem venku a dělala se dřevem. Sekali jsme 2 stromy, pěkná makačka vám povím...Pomeranč, 5kešu oříšků, patka chleba s hořčicí( venku si udělala rodinka párky, ale já párky nejím tak jsem si vzala jenom patku:), čaj roibos s aloe vera.
Večeře: kaiserka s jogurtinou, polovina žluté papriky, plátek tvrdého sýra, voda.
Pohyb: no to sekání dřeva..u toho se člověk zapotí jak svi*a
Prohřešky: :( kinder bueno, roksové lízátko:( To mě nejvíc mrzí:(
Jinak se mi líbí, že jsem toho tolik vypila :)
To je prozatím vše.. .
black
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
heart