Duben 2010

Konečně pátek!!

30. dubna 2010 v 13:14 | TD |  Moje tlachání
Zdravím ženy,  shrnu poslední 2 dny. Z toho jsem byla 1 den na noční a pak jsem už nespala a usla až včera večer kolem 10hodiny večer. Ptáte se proč? Příčina? Můj mistr byl tak hodný a sdělil mi na noční ve 2hodiny ráno, že jdu na kurz, který byl o půl 7 ráno. Takže po noční, jsem nikoliv nešla spát do postele nýbrž jsem fičela autem na kurz, který se protáhnul do půl 2 odpoledne. No a potom odpoledne už mi bylo blbé spát, tak jsem to nechala na večer:D Můj jídelníček ze středy na čtvrtek byl úděsný. Bez oběda zdravé svačiny prostě děs. Ale 1,5 l vodya půl litra kafe, to byl zážitek. To vám povím, díky tomu kafe, jsem jakžtakž vydržela, ale klimbala jsem tam nehorázně. Nebyla jsem sama, polovina chlapů co tam byla se mnou taky je to zmohlo, ale asi spali z nudy a ne po noční:D. Ale za tu moji snahu překonání spánku, jsem jela do knihkupectví, né za to né, ale můj chlap si chce koupit nějaké počítačové hry a já, abych nepřišla zkrátka, tak jsem dostala penízky, abych si mohla něco koupit:) Tak pro inspiraci, kterou ztrácím v kuchyni, jsem si koupila vegetariánskou kuchařku a jednu knížku na kterou jsem četla pozitivní recenze, jmenuje se Francouzky netloustnou a je od Mireille Guilianové. Je to spíš takový příběh, ale popisuje tam jak přijela z USA z 10kg nadváhy a postupně se snaží jich zbavit, jsou tam i recepty zatím jsem narazila jenom na dva ale i různé tipy, které používají francouzky. No uznejte francouzi jsou štíhlí národ, po asiatech kteří taky mají jenom 2% populace obezní. Když ji přečtu, tak pak napíšu svůj názor:) No a aby toho nebylo málo, tak jsem i knihkupectví u pokladny objevila dvd s hankou kynychovou, chtěla jsem si je koupit za výplatu, ale když už jsem je viděla:D Ještě mi zbyly penízky, ale chybělo mi pár stovek, můj chlap seděl zatím v autě, návštěvu knihkupectví přímo nesnáší:D Tak jsem tak dlouho škemrala, až přišel a oškubala jsem ho o těch pár stovek:D Já odcházela se strašně spokojeným úsměvěm na tváři:) a on s děravou peneženkou, po stovkách vidu ani slechu:). Koupila jsem si nejnovější dvd bříšní pekáč, a taky bodystyling s posil. činkama. Nové plánuju koupit po výplatě, a asi o hmotnosti 1,5kg protože ty kilovky co mám, už s nima posiluji, jako s peříčky:D Dneska jdu segře nabarvit páčo, tak jedu domů, chtěla jsem dneska na kolečkové, ale kámoška se kterou jsem chtěla jít, má už něco domluvené:( Tak to dneska vidím na vyzkoušení nového dvd, bříšní pekáč:P Šmankote jsem se zase rozepsala:D Tak dnešní jídelníček:
Snídaně: nic spánek
Svačina: spánek
Oběd: dobrá vláknina,mléko, 5 mandlí, 1 pomeranč, zelený čaj s alove vera
Svačina: doplním 
Večeře: už nevím:D
Pohyb: dvd cvičení, bříšní pekáč s hankou kynychovou, body styling s činkama
roof

Můj dnešní nákup :)

27. dubna 2010 v 11:59 | TD |  Moje tlachání
tak se mi podařilo nakoupit za 2hod a 45 min na chlup:D No jak jsem doma počítala kolik jsem uvalila, přetočily se mi panenky, ale dostala jsem do limitu, který mi určil můj chlap:) Tady jsou mé dnešní úlovky, omlouvám se kvalitu, ale je to focené mobilem. Je tam jenom drogerie a jídlo, ale objevila jsem jedno pěkné tričko, a svetřík:) pruhovaný modro-černý :) hotová báseň. Za chvíli pádím do práce. Tak se tady mějte hezky.

shoping

Hektický den...

27. dubna 2010 v 7:15 | TD |  Moje tlachání
Ahoj holky, o víkendu jsem byla všude možně na oslavách, jednou u kámošky a kámoše na narozkách venku, bylo fajně, dokud jsem neměla na ráno a musela brzo jet domů. Jídelníček ani psát nebudu:( V sobotu na oslavě tam měli pivo, párky klasická grilovačka. já měla jenom chleba s kečupem, protože párky absolutně nejím:( V neděli slavil děda narozky. Byla tam i moje sestřenka, jak jsem psala v předchozích článku, můj vzor. Byla fakt krásně hubená měla kostkovanou sukni a černé punčochy, ty nožky jak laňka jsem ji mohla závidět. Tak jsem od ní vyzvídala jak se stravuje, že tak krásně zhubla. Říkala že vysokoškolský život je hektický. Takže ani nemá čas nebo se jí nechce si uvařit teplé jídlo, jako je oběd. Ale když má penízky tak si zajde do vegetariánské restaurace. Ale důležité je, že má pevnou vůli a nutí se skoro každý den cvičit a obměňovat cviky. No říkala doslova že: Neposiluje každý den, ale snaží se každý den se hýbat. Kdyby neměla pevnou vůli tak prý bude jak kulička, ona určitě fakt:D Můj chlap mě varoval jestli budu vypadat jako ona, tak mě zavře do ústavu. Já si myslím, že ona není vůbec žádná anorektička má krásné pevné tělo. Jenže můj chlap má jinou představu o dokonalosti. S tím já absolutně nesouhlasím, akorát mi ještě neřek, že bych měla hubnout nebo jsem tlustá. Dělám to automaticky, jím zdravě jak nejlíp to jde, někdy cvičím nebo se aspoň snažím hýbat. Někdy mi připadá, že je mu fuk, že se snažím pro něj nebo pro sebe zdokonalit. Ani mě nepochválil za ty 2 kila co jsem shodila naposledy(určitě jsem je zase nabrala zpátky). Někdy chlapa musíte nakopnout, aby vás pochválil a motivovalo Vás to k ještě lepším výkonům. Ten můj už by měl z toho červený zadek:D Kdyby šla pevná vůle koupit tak si objednávám plný kamion dopředu. 
Dneska se letím podívat po obchodech. Respektive do drogerky, zdravé výživy pak do firmy odevzdat papír, a nakonec se kouknout po nějakých hadrech, zjistila jsem, že chodím pořád v tom samém. Pak jestli to stihnu domů, tak poreferuji co jsem objevila:) Ještě mě napadlo, že popřemýšlím co si koupím za svoji výplatu. Ten dnešní nákup bude z chlapových peněz.  Nějakou představu mám, ale napíšu sem seznam:D když budu přesvědčená, že to potřebuju nebo to není blbost.
Dnešní jídelníček:
Snídaně: dobrá vláknina, mléko, čaj zelený s aloe vera. Doplňky: jód, L-carnitin
Svačina: nic
Oběd: 2 plátky chleba, žervé, paprika, sýr, čaj reduktive příchuť černý rybíz
Svačina: oříšková veronika bezlepková, 1,5l vody, banán, celozrnný chleba, žervé, sýr, okurka
Večeře: 1 pomeranč, tyčinka corny linea, hranolky s kečupem a tatarkou :((((( , polovina balení bonbonů haribo pico bala :((((
Pohyb: no asi 3 hoďky běhání po obchodech, a pěšky do práce(jestli se mi ovšem bude chtít po těch 3 hodinách běhání po obchodech:D


sama..

Kalanetika :)

23. dubna 2010 v 10:22 | TD |  Moje tlachání
Hojte holčiny, dneska je venku nádherně, hned bych jela na brusle, ale pořád jsem nachlazená a štípou mě oči, takže bych brzo skončila někde v křocích:D Včera jsem byla v knihovně půjčila jsem si tu knížku a pak mi do oka padla ještě jedna,podle které se budu dneska snažit si zacvičit. Už se těším:) Aspoň něco.  Dnešní jídelníček.
Snídaně:polovina pletýnky, jogurtina, 2 pl. sýra, rajče, čaj zelený s aloe vera
Svačina: 2 amarantové tyčinky
Oběd: vaječina s ředkvičkou, plátek chleba
Svačina: 1 pomeranč,1 banán
Večeře: čtvrtina palačinek s jablkem
Pohyb: posilování břicho, zadek, nohy, ruce
Pití:čaj zelený s aloe vera, coldrex:D
alone

Mandy Moore

22. dubna 2010 v 18:28

mandy1

mandy2

mandy3

mandy5

Anne Hathaway

22. dubna 2010 v 18:10
ann1
ann2
ann3
ann4

Alexis Bledel

22. dubna 2010 v 18:08
alex1
alex2
alex3
alex4
alex5
alex6
alex6

Miley Cyrus

22. dubna 2010 v 17:42
mil1
mil2
mil3
mil4
mil5
Tady má úplně nádherné šaty!!! :P

Megan Fox

22. dubna 2010 v 17:36
meg1
meg2
meg3
meg4
meg5
meg6


meg7  
meg7
Dávám jsem i jednu osobní fotku v plavkách, aby každý viděl, že má krásně tělo a bez pomocí počítače!!!


Gwen Stefani

22. dubna 2010 v 17:21
gwen1
gwen2
gwen3
gwen4

Kirsten Stewart

22. dubna 2010 v 17:19
kirsten1
kirsten 2

kirsten3
kirsten4
kirsten 5

Volno, volničkooo :)

22. dubna 2010 v 15:41 | TD |  Moje tlachání
Po dvou nočních, opět zasloužené volno. Vstala jsem teprve před 30min a čekám až přijede moje polovička. Dneska plánuji zajít do knihovny, půjčit si knížku na kterou se hrozně těším. Dnešní jídelníček:
Snídaně: spala jsem 
Svačina: spala jsem 
Oběd: spala jsem 
Svačina: čokoládové krusli a lupínkama emco, mléko
Večeře: 2plátky celozrnného chleba, 2látky sýra, jogurtina, polovina oranžové papriky.
Pohyb: žádný:(
Pitím: čaj zelený s aloe vera. 
Mimo: 1 banán, asi 6 amarantových tyčinek:(, hrst mandlí
nature

Blbá ventilačka...

21. dubna 2010 v 13:09 Moje tlachání
Tu rýmu i tu bolest krku mám z ventilačky v práci. Člověk chodí pořád tam a zpátky z teplé místnosti a ven do zimy. Tak se ani nedivím, že ten organismus se mi takhle mstí. Celý článek se mi smazal nevím proč! Už si nepamatuju co jsem měla na jídlo:( Takže bude jenom takový krátký:(
lady

Věci, co papkám skoro každý den 2

20. dubna 2010 v 12:29
chleb
Moc toho není, protože si momentálně nemůžu vzpomenout:D Tak třeba tento chleba je vynikající. Mě postačí bohatě jeden plátek na svačinu se sýrem nebo s cottage a jsem plná. :) Na tom chlebu jde aspoň vidět že tam jsou celá semínka. Některé chleby se vydávají za celozrnné a přitom nejsou. 
jogurtina
Moje oblíbená věc, kterou musím mít pořád v ledničce. Používám ji místo másla. Je lehká a má vynikající chuť :)
gervais
Tohle je perfektní příchuť. Hodně mi tam chutná ten česnek. Mám ráda i žervé od lučiny, ale to se mi tady nepodařilo dát. 

cottage
No a nakonec můj nejoblíbenější. Cottage jahodový:) Pořád sháním ten borůvkový, ale nikde ho nemůžu sehnat. :(
heart