Potřebuju nápravu

26. června 2010 v 10:47 | TD |  Moje tlachání
Zdravím kočky, včera jsem nemohla napsat jelikož, jsem spala s chlapem u mojí mamky přes noc. No bylo dobře, do 1 ráno čučela na televizi, ve které nebylo nic normálního. Chlap šel do hospody se ožrat, no co na to říct. Zatím co já a moje segra, byly na návštěvě u jedné známé od ségry, byl tam i jeden chlap co se zabývá reflexologií. Je to něco jako akupunktura, ale akorát každý máme po těle různé body, které ovlivňují určité orgány v lidském těle. No segře uvolnil čakry mě taky, ale jak mě zmáčknul na jednom místě na chodidle, doslova jsem řvala bolestí. Říkal, že mám v prdeli játra a žlučník, že bych měla odpočívat a dělat detoxikační dny očišťovat se.Paradox je, že jsem před tím byla v knihovně a půjčila jsem si knížky o detoxikaci  a zarezervovala jsem ji i knížku hubená mrcha, četla jsem úryvek a hned mě nadchla.:)) Pak jsem mu říkala, že mám problém s nervama, zmáčknul mi nějaký bod na hlavě a na krku doteďka mě to bolí. Říkal že mám, strašně zablokovaný bod do hlavy, proto mám problém s nervama. Prý to máme tím jídlem co jíme, samé chemické sračky, dostávají se nám do těla a proto tělo tak chřadne. Lepší by bylo přestat na dva, tři dny jíst. Pak vysvětloval proč je nám blbě, když celý den nejíme, to protože tělo vyplavuje toxické látky z těla a hlavně se očišťuje. Nejdřív doporučoval projímadlo na vyčištění a pak pít jenom vodu. Říkal taky, že lidské tělo si zvykne bez jídla, jedna jeho kamarádka prý nejedla 35dní, což mě připadá moc. Pak mě udivilo, že mojí segře řekl, že ať její manžel omezí maso.Nejlepší bylo, že narážel do vegetariánů, že může být vegetarián a přitom vymazaný mozek, nevím sice v jakém slova smyslu to myslel, ale mrzelo mě to. Jsem snad vygramaná??Můj švagr pracuje manuálně a on teda toho masa sní hodně. Říkal že vůl, kůň nejí maso a jsou silní, něco v tom slova smyslu. Něco o té reflexologii najdu a dám to sem. Mamka má doma knížku, ale nemohla jsem ji najít, pak si ji příště půjčím. Nejhorší je když vám zmáčkne určitý bod na jeden orgán, a bude vás to bolet tak není něco v pořádku. Nejlepší je když nám ty body masíruje nebo mačká někdo jiný, prý se ta energie přenáší.Samotné mačkání, je vám k ničemu, lepší je když to vám to dělá ten druhý. Říkal, kdyby mačkal ty body ještě dýl, proběhne našim tělem teplo. Chlapovi jsem o tom říkala, samozřejmě se mi chlamal a dělal si prdel z toho jestli se mi uvolnila energie chi. Debil:D jsem byla na něho nasraná jelikož mě nebral vážně. S energií chi to nemá nic společného. Včerejší jídelníček: 
Snídaně: spánek
Svačina: spánek
Oběd: nic
Svačina: tofu s nudlema, čaj
Večeře: asi 0,5l vody, během toho oříšky, banány, rozinky v karobu. Moc mi to chutná:// ale nevím kolik toho jsem snědla segra s mamkou to taky jedly, ale určitě toho bylo hodně. 
II večeře. polovina jablka, čaj fit tea
Pak dlouho nic, až dneska ráno v 1 chlap byl na benzínce a přinesl mi 4 pudingové kostky, které tak miluji sežřala jsem jich 3 a ještě jeden mi zbyl, který jsem snědla na snídani ráno v autě, jak jsme jeli domů. Pálila mě žáha jak nic! Dobře ti tak nenažřanče!!
Jo vzkaz pro nelču. Koupila jsem si tu niveu double effect:) úžasně voní:) dneska vyzkouším a napíšu:)), a přijatelná cena za 54kč. :) Koupila jsem si i dove na hebkoku pokožku, jelikož u nás v práci, je voda straně chlorovaná a pak ji mám strašně suchou a pořád mě pak svědí. 

Takže dneska to vidím na lehký den, nějak nemám hlad ani chuť na jídlo, jenom hodně toho vypiju, jelikož jsem to včera zanedbávala. Jinak se mi nějak bříško srovnává do latě akorát to spodní břicho mám pořád takový hnusný vypouklý špek:(( A nohy žádná změna, pořád mi připadají čím dál víc větší:(( A co vy kočky, jak se vám daří???
Prd očista, jsem se rozežrala jak sviňa
Snídaně: 1 pudingový šáteček
svačina: nic
Oběd: nic
Svačina:vege řízek, kaiserka, rajče, topinková pomazánka, nějaké sušenky asi pol. balení, 2 řady nanukového dortu
Večeře:2 kousky domácí dorty jenom z bílků
Pití: 1lvody
Pohyb: nic! jsem líná jak veš:(((
happy??

Zastřelte mě prosím vás"!!nechci už takhle žrát:(((takhle se nikdy  ke svému snu nedostanu:((((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
heart