Srpen 2010

RG

11. srpna 2010 v 13:44 | TD
44
58
47
21
69

Rozdíly?

11. srpna 2010 v 13:15 | TD |  Moje tlachání
Přidám sem fotky po 3-4 měsících. Já teda žádný rozdíl nevidím co vy? Večer mažu!                     SMAZÁNO!!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                        

nespravedlnost

11. srpna 2010 v 6:24 | TD |  Moje tlachání
právě jsem přijela z noční. A hned nasraná:( Přišla mi výplata, ale né taková jakou bych chtěla. Je menší než předtím, ikdyž nechápu proč a měla jsem mít o jednu platovou třídu výš po 3 měsících automaticky. Nevím kde se stala chyba:(( Jinak moje jídlo v práci byl jen broskvový hamánek a 1,5l vody. Tak jsem zjistila proč mám tak málo, v červenci byly svátky a já nedělala. Tak proto tak málo:( ale aspoň něco no:(((

v trávě

Snídaně: spánek
Svačina: spánek
Oběd: jogobella müsli s dobrou vlákninou, kiwi, čaj hanasaki
Svačina: nudle se zeleninou, voda, trochu mangové  šťávy 
Večeře: hruška, doslova kofl kafe:D mám nový hrnek, takže do něho budu vařit i čaje a kafe:D, čaj hanasaki
Dneska mě čeká hlídání synovce, takže za segrou si beru knížku a něco na svačinu.
Malý pohlídaný, nechtělo se mu spát, tak jsem s ním tak blbla až jsem z něho unavená, ta druhá noční mě zabije:// Jinak nakoupeno kiwi do zásoby takže si zase pochutnám:P

co dnes?

10. srpna 2010 v 10:24 | TD |  Moje tlachání
dobré dopoledne. Předem se omlouvám za trapné titulky, ale nemám absolutně žádný nápad na titulek. Takže dneska mě čeká kupa prádla na vypraní a přemýšlela jsem, že bych si dneska odpočinula od cvičení, ale něco mi říká ať si zase zajezdím. Takže asi půjdu zase na rotoped:)) Je to lepší než sedět na zadku. Dneska mě čeká noční, takže odpoledne to vidím na spánek, abych neusnula v práci. Mějte hezký den<3

Snídaně: hrnek syrovátky,dobrá vláknina, hrst oříšků, mléko, kiwi, čaj hanasaki
Svačina: praní prádla :D
Oběd: těstovinový salát s cottage, čaj hanasaki, lékořicový bonbón, tyčinka pro figur příchuť višeň
Svačina: rozmixované banánové mléko s ovesnýma vločkama
Večeře: 3krajíce chleba s tvrdým sýrem, 2 nektarinky
Pití: voda, kafe
Pohyb: rotoped 25min

i see perfection

dnešní plány

9. srpna 2010 v 9:00 | TD |  Moje tlachání
Dobré dopoledne. Ještě než pojedu do práce, chystám se jít na rotoped a taky si zacvičit. Objevila jsem skvělou písničku, kterou teď poslouchám.:)) Tak si poslechněte:))

Snídaně: dobrá vláknina, hrst oříšků, mléko, kiwi, čaj hanasaki
Svačina: pohyb rotoped + cvičení, čaj hanasaki, banán
Oběd: tofu se zeleninou a těstovinama, čaj hanasaki, kiwi:D
Svačina: jogurt, polovina jablka, tyčinka line
Večeře: zbytek tofu se zeleninkou a těstovinama
Pití: voda
Pohyb: jízda na kole do práce a z práce dohromady asi hoďka, rotoped 30min, posilování 40min

  

Ps: objevila jsem zajímavou informaci ohledně kiwi. Obsahuje hodně vitamínu C, více než pomeranč. Vitamín C spaluje tuky hlavně na bocích a stehnech.Doporučená dávka je 2kiwi denně. Asi si ty 2 kousky vždycky ráno dám:D Potřebuju se těch špeků zbavit!


Oslava opět

8. srpna 2010 v 8:26 | TD |  Moje tlachání
Zdravím holčiny. Včera po práci, jsme jeli s chlapem na oslavu od mojí tety, byla u mojí mamky doma. Takže si umíte představit co všechno jsem snědla. Málem mi prasklo břicho. Takže jenom tak pozpátku si vzpomenu co jsem všechno snědla. (mimichodem hned za týden je další oslava babi s bratránkem slaví dohromady, nevím co tam budu jíst, ale asi nic pro moje dobro. Neví, že jsem vegetarián. Samé maso, bůček bůhví co ještě:// horší bude, že nevím na co se vymluvit. Nejlepší by bylo najíst se ještě doma:D)

Snídaně: dobrá vláknina, hrst oříšků, mléko, čaj na celulitidu
u moře

Svačina: banán, polovina jablka
Oběd:tyčinka line, rohlík se žervé, paprikou, sýrem
Pozdní oběd: jídlo na oslavě: uzený šmakoun se sýrem zeleninovým salátem a fofr zelí. Mmm moc dobré:D Pak zákusek s tvarohem politý hořkou čokoládou. (no teta si taky hlídá linii, už má dole 20kg:) Pak ku večeru trochu nudlového salátu, dvě hrsti česnekových chipsů a malinký kousek sýrové rolády(sestřenka mi říkala ať si ji nenechám ujít takže jsem si vzala jeden kousek, abych ochutnala. Bylo tam plno buchet a koláčů, ale já si z toho nic nevzala, jenom ten zákusek byl vynikající. No a aby toho nebylo málo. Taky jsem po několika měsících měla malé pivko a 3 pulky, jelikož mám dnes odpolední, nechtěla jsem mít ráno bolehlav. No a aby toho nebylo málo s chlapem jsme si dali pizzu jak jsme přijeli domů,normálně jsem měli hlad:D no spíš chuť takže ještě 2 kousky vege. pizzy. :D

Dnešní jídelníček:
Snídaně: dobrá vláknina, lupínky miss fit, hrst oříšků, mléko
Svačina: nebyla
Oběd: pár kousků vege pizzy
Svačina:2 kousky pizzy si beru sebou do práce
Přesnídávka: banán,polovina jablka, hroznové víno
Večeře: vaječina s hříbkama a cuketou, polovina krajíce chleba,voda
Pití: voda, čaj hanasaki
Pohyb: jízda na kole do práce a z práce.
Na skok

6. srpna 2010 v 19:46 | TD |  Moje tlachání
Ahojte holky, den utekl jako voda. Já druhou polovinu dne zaspala, až teď jsem se vzbudila:D No o jídle škoda mluvit, byly kynuté knedlíky s borůvkami. Mňamka:P

Snídaně: dobrá vláknina, hrst oříšků, mléko, čaj na celulitidu
Svačina: banán, polovina jablka, tyčinka 50g breakfast bar, rohlík dýňový s žervé a sýrem a žlutou paprikou
Oběd: 3 kynuté knedlíky s borůvkama, bylo tam i máslo a cukr njn:(( ale pošmákla jsem si
SVačina: spánek
Večeře: spánek + zbytek hroznového vína co jsem měla do práce
Pití: 1l vody
Pohyb: jízda na kole z práce a do práce. 

relax

10 důvodů proč jíst více vegetariánsky

5. srpna 2010 v 10:23 | TD |  Vegetariánství
Narůstá množství důkazů, že nejzdravější strava je založena na rostlinných produktech (zelenina, ovoce a fazole) a s minimálním množstvím zvířecích produktů (maso, ryby, drůbež a mléčné výrobky), zvláště těch s vysokým obsahem tuku.
"Strava bohatá na ovoce a zeleninu hraje roli ve snižování rizika výskytu všech významných příčin nemocí a smrti," říká pan Walter Willet, ředitel Katedry výživy na Harvardské škole veřejného zdraví.
Pro mnoho lidí je vegetarián zavedeným slovem. Typicky to poukazuje na lidi, kteří nikdy nejedí maso, ryby ani drůbež z etického, náboženského nebo zdravotního důvodu. Vegani se také vyhýbají všem mléčným produktům a vejcím. Ale vědce více zajímá, jak často - ne jestli - lidé jedí zvířecí produkty. A velká část jejich výzkumů poukazuje na stejný závěr: Lidé by měli jíst méně zvířecích produktů a více rostlinných produktů, zvláště ovoce a  zeleniny. Proč? Zde je 10 důvodů - některé souvisejí se zdravím, některé ne.


1) RAKOVINA
"Na základě vědy se velice přesvědčivě tvrdí, že ovoce a zelenina chrání před všemi druhy rakoviny zažívacího ústrojí a rakoviny spojené s kouřením,"
říká pan Tim Byers, profesor preventivní medicíny na Univerzitě Colorado ve Vědeckém centru zdraví se sídlem v Denveru. To zahrnuje rakovinu plic, tlustého střeva, žaludku, úst, hrdla, jícnu a  močového měchýře. Nedávná studie odhalila, že lykopen - karotenoid v rajčatech a v rajčatové omáčce -může ochránit před rakovinou prostaty.

Není jasné, jak ovoce a zelenina mohou snížit riziko rakoviny. Mohou to být jejich fytochemikálie - věci jako karotenoidy, vitaminy C a E, selen, indoly, flavonoidy, fenoly a  limoneny.

Je také zřejmé, že obiloviny s vysokým obsahem vlákniny, jako jsou pšeničné otruby, mohou snížit riziko tvorby rakoviny. "Vláknina má příznivý účinek při prevenci rakoviny tlustého střeva," říká pan David Jenkins, specialista na vlákninu na Univerzitě v  Torontu. Těstoviny, rýže a další druhy obilovin mohou nahradit zvířecí produkty - červené maso, to obzvláště může zvýšit riziko výskytu některých druhů rakovin.

"Muži, kteří jedí červené maso jako hlavní jídlo pětkrát nebo vícekrát týdně, se vystavují čtyřikrát vyššímu riziku výskytu rakoviny tlustého střeva než muži, kteří jedí červené maso méně než jednou za měsíc," říká pan Edward Giovannucci z Harvardské zdravotní školy. Na základě jeho profesionální zdravotní studie na 50 000 mužích je také dvakrát pravděpodobnější, že jedlíci těžkého červeného masa mohou dostat rakovinu prostaty.

To je jen jedna studie. "Když se podíváme na další," říká pan Lawrence Kushi z Univerzity v Minnesotě,
"je dokázáno, že červené maso je spojováno s vyšší pravděpodobností rizika výskytu rakoviny tlustého střeva a prostaty".

Zdá se, že dokonce i libové červené maso zvyšuje riziko rakoviny tlustého střeva. "Mohou to být karcinogenní látky, které se vytvoří, když se maso připravuje, nebo je to v mase vysoce obsažené železo, nebo něco dalšího v mase," domnívá se pan Willett.

2) SRDEČNÍ CHOROBY
Strava založená na rostlinách, která obsahuje hodně ovoce a zeleniny, může snížit riziko výskytu srdečních chorob. V posledních 20 letech specialisté na srdce zdůrazňují, aby se snížily nasycené tuky a příjem cholesterolu, ale rostliny mohou chránit srdce dalšími způsoby. Mezi nimi:

* Rozpustná vláknina: "Pro snížení rizika srdeční nemoci byste měli jíst více fazolí, hrachu, ovsa a  ječmene," říká pan Jenkins, protože se zdá, že jejich "lepkavá" rozpustná vláknina pomáhá snížit cholesterol v krvi.

* Kyselina listová: "Je velice jasně prokázáno, že kyselina listová snižuje riziko nemoci srdce," říká pan Willet. Kyselina listová, vitamin B, snižuje hladinu škodlivých aminokyselin v krvi, kterým se říká homocystein. Dodává: "Ovoce a zelenina jsou hlavním zdrojem kyseliny listové."

* Antioxidanty: Důkazy naznačují, že u vyvíjejícího se těla LDL ("špatný") cholesterol ničí tepny, jen když jsou zoxidovány (v kombinaci s kyslíkem). To je důvod, proč vědci věří, že antioxidanty, jako je vitamin E, mohou ochránit srdce. A mnohé fytochemikálie v ovoci a zelenině jsou antioxidanty.

* Vytlačení nasycení: Jíte-li hodně rostlinné potravy, je jednoduše méně místa pro nasycené zvířecí tuky, které ucpávají tepny.

3) INFARKT

"Existuje mnoho důkazů, které ukazují, že ovoce a zelenina přispívá ke snížení rizika infarktu," říká pan Willet. Například 20letá studie s 832 muži středního věku prokázala, že se snížilo riziko infarktu o 22 % u mužů, kterým bylo každý den servírováno 3krát denně ovoce a zelenina. Opět si nikdo není jistý, jestli je to draslík, hořčík, vláknina nebo jiné komponenty obsažené v ovoci a zelenině, které předcházejí ucpávání tepen v  mozku.

4)DIVERTIKULÓZA A ZÁCPA
Obiloviny s vysokým obsahem vlákniny - zvláště pšeničné otruby - mohou pomoci předejít zácpě. Toto není nedůležité v zemi, jako jsou Spojené státy, kde utrácejí milióny ročně za projímadla.

Divertikulóza je také běžná. Asi 30 až 40 % lidí přes 50 ji má, i když většina nemá žádné příznaky. Jiní zažívají krvácení, zácpu, průjem, nadýmání, bolest nebo divertidikulitidu (to je, když se vaky - nebo divertikuly - které se vytvářejí ve stěnách tlustého střeva, zanítí).

"V našich studiích je jasné, že vláknina z otrub, ovoce a  zeleniny ochraňuje,"
říká pan Willet. U mužů, kteří jedli vlákninu (denně 13 gramů nebo méně), se projevila divertikulóza skoro dvakrát častěji než u mužů, kteří jedli větší množství vlákniny (denně alespoň 32 gramy vlákniny).

5) DALŠÍ NEMOCI
Strava bohatá na rostliny může předejít dalším nemocem:

* Skvrnitá degenerace: Karotenoid zvaný lutein - který se nalézá většinou v  listnaté zeleni - může pomoci předejít zhoršení sítnice, což způsobuje slepotu u starších lidí. "V naší studii u lidí, kteří jedli špenát nebo listovou zeleninu 2 až 4krát týdně, se projevilo odhadem poloviční riziko výskytu skvrnité degenerace ve srovnání s těmi, kdo to jedli méně než jednou za měsíc," říká paní Johanna Seddon z Harvardské zdravotní školy.

* Nervové poruchy: Zásoba kyseliny listové může snížit riziko výskytu zadního rozštěpu obratle a dalších nervových vrozených vad. Kyselina listová z jídla (většinou ovoce a  zelenina) může také snížit toto riziko.

* Cukrovka:
"Zjistili jsme menší riziko výskytu cukrovky u dospělých lidí, kteří jedli více celá zrna,"
říká pan Willet.

6) BEZPEČNĚJŠÍ JÍDLO

Některé ze smrtelných nemocí přenášených potravou vstupují do těla skrze zvířecí potravu."Sekané hovězí maso je nejspíše zdrojem E. Coli 0157:H7. Drůbež je nositelem salmonely a campylobakterie, a konzumace syrových korýšů způsobila infekci vibrio vulnificus," říká pan David Swerdlow z Centra pro kontrolu nemocí v  Atlantě.

Jakákoliv syrová strava, včetně ovoce a  zeleniny, může být nositelem škodlivých bakterií. "Například nedávné propuknutí salmonely bylo spojováno s cantaloupe (ananasový meloun), rajčaty a vojtěškovými výhonky," říká pan Swerdlow. Maso, mořské plody a drůbež jsou nejspíše viníky nemocí přenášených potravou.

7) ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
"Naše stravovací návyky mají děsivý vliv na planetu," říká pan Jenkins. "Pojídání zvířat by nenarušovalo životní prostředí, kdyby se odehrávalo v mnohem menším měřítku," vysvětluje Alan Durning, ředitel North-west Environment Watch in Seattle (Severo-východní pozorovací stanice životního prostředí v Seattlu).
"Moderní produkce masa zahrnuje časté používání - často nesprávné používání - obilí, vody, energie a pastvin," říká pan Durning. Cituje následující příklady:

* Znečištění vody: Hnůj a kal z jatek, drůbežárny a další výkrmny mohou znečistit dodávky vody.

* Znečištění ovzduší: Třicet miliónů tun metanu - plynu, který přispívá ke globální hrozbě - pochází z hnoje v biologických rybnících nebo zásobáren.

* Půdní eroze: Přibližně 40 % světové - a více než 70 % americké - produkce obilovin je zkrmeno dobytkem. Na každou libru masa, drůbeže, vajec a mléka, kterou vyprodukujeme, ztratí zemědělská pole asi 5 liber ornice.

* Spotřeba vody: Odhadem polovina obilovin a sena, která je zkrmena dobytkem na maso, roste na zavlažované půdě. Spotřebuje se asi 390 galonů vody na vyprodukování libry masa.
* Spotřeba energie: Spotřebuje se 10krát více energie na produkci a přepravu dobytka než na vypěstování a přepravu zeleniny.
* Přemíra pastvin: Asi 10 % vyprahlého Západu Spojených států bylo proměněno dobytkem v pustinu. A některá část této půdy nemohla být
využita pro nic dalšího. "To je důvod, proč můj argument není pro vegetariánství, ale je určen lidem, aby snížili spotřebu zvířecích produktů,
" tvrdí pan Durning.

8) NÁKLADY
Jistě můžete utratit $7.99 za salát nebo jiné potraviny. Ale od dýně až po sladké brambory je většina rostlin naprosto výhodnou koupí. A nižší cenu rostlin objevíte, když jíte venku. V čínském, indickém a  ve většině dalších restauračních menu jsou vegetariánská jídla obvykle levnější než maso, mořské plody a  drůbež.

9) PROSPĚCH ZVÍŘAT

Je nepříjemné na to pomyslet, ale dříve, než je zabijeme, jsou zvířata často chována a  přepravována v krutých podmínkách.

10) CHUŤ
Důvodem číslo jedna pro stravu bohatou na rostliny je to, že chutná dobře. Pět druhů zeleniny, které jedí Američané nejvíce, jsou smažené hranolky, rajčata (většinou omáčka nebo kečup), cibule, ledový salát a jiné brambory.

Kdyby většina Američanů zmenšila porce masa, mořských plodů a drůbeže na svých talířích, oni sami - a mnoho jejich oblíbených restaurací - by nevěděli, čím to nahradit. Museli byste jít do etnických restaurací, abyste dostali zajímavé zeleninové jídlo. Není to náhoda, že v etnických restauracích vědí, jak připravit velice chutná vegetariánská jídla. "Naštěstí mají bohaté zkušenosti po celém světě, protože veškerá tradiční strava je založena na rostlinách," říká pan Willet.

Ještě k tomu italské, mexické a další etnické restaurace se zamerikanizovaly tak, že jejich zelenina byla z většiny nahrazena masem a sýrem. A to je ostuda. V Asii a v  oblasti Středního moře je vaření s ovocem a zeleninou uměním. Například Italové nedávají na pizzu velké množství masa ani sýra. Já jsem si dala nedávno v  tradiční italské restauraci tenkou křupavou pizzu bez sýra - jen čerstvá bazalka, rajčata a česnek. Byla naprosto skvělá.

převzato z Nutrition Action HealthletterObrázky vegetariánství

5. srpna 2010 v 9:58 | TD |  Vegetariánství
vegetarian
pig
lisa is vegetarian
animal
promotion

chicken
zelenina jako trávicí ústrojí

vegetarian iq
pyramid
Kopírovat prosím se zdrojem!! Dalo mi to práci, najít ty obrázky. Díky:)

Ukázkový jídelníček pro vegetariány

5. srpna 2010 v 9:38 | TD |  Vegetariánství
Snídaně: pohankový dalamánek, margarín, 2 plátky tvrdého sýra, kedlubna, bílý čaj
Svačina: banán, 250ml sójového mléka
Oběda. kuskus se zelenými fazolkami, paprikou a pórkem, mátový čaj
Svačina: meruňkový jogurt, jahody, 4 grahamové tyčinky, neperlivá voda
Večeře: sójová čína s pórkem, žampióny, zelím a drcenými rajčaty, rýže, minerální voda
II. Večeře: jablko

mňamíí
Zdroj: (časopis Dieta)

Elisha cuthbert

5. srpna 2010 v 7:23
el 1
el2
el3
el4
el5
el6
el7
Ta posl. fotka je ze všech nejhezčí co myslíte?:))

Odhodlání, vytrvání, pevná vůle? snad jo=)

5. srpna 2010 v 7:06 | TD |  Moje tlachání
bré ránko. Zrovna čtu na internetu o snižování platů zaměstnancům o 10% kde to jako jsme? Nechci sem cpát politiku, ale musím si postěžovat:D Asi brzo budu žrát patníky, jak tak na to koukám. Hrozně moc mě mrzí včerejšek:( Tu pizzu jsem si neměla dávat:( Ale co už stalo se bohužel. V knihovně jsem nakonec nebyla, jelikož měli zavřeno, kdo mohl tušit, že otvírací dobu mají stejnou jako mimo prázdniny, takže zase nic nového jsem si nepůjčila. Ani jsem si včera nezacvičila. Ale dneska si zajdu zase na rotoped. ať mi ta pizza brzo stráví. Včera jsem se přidala ke společnému hubnutí u Fruitee, tak doufám, že nezklamu ostatní ani samu sebe. 

Snídaně: dobrá vláknina,hrst lupínků cereal fit,  mléko, hrst oříšků, čaj zelený s aloe vera
Svačina: jogurt příchuť exotické ovoce
Oběd: zapečená sója s 2 houskami, vajíčkem a sýrem asi 40g, čaj hanasaki
Svačina: milko tvaroh citron+limetka 140g
Večeře: polovina balíčku uzených korbačiků, tyčinka line, tyčinka müsli, hroznové víno
Pití: voda, čaj maté
Pohyb: hodinka velkého úklidu

say cheese!

Další den

4. srpna 2010 v 8:18 | TD |  Moje tlachání
Dobré ránko, jak jsem slíbila tak i píšu. Doufám,že mi to vydrží. Včerejší den bych hodnotila kladně. Bez sladkosti, sice až na tu večeři, ale na tu jsem měla hroznou chuť. Dnešek se pokusím taky nějak zvládnout, jedu do města za doktorkou kvůli nemocenské, ať mi ji zruší. Už jsem přemýšlela co bych si vzala jako svačinu do tašky. Oběd už mám taky vymyšlený šíleně se těším na tofu s nudlema, v jedné restauraci je dělají perfektně. Ještě do knihovny vrátit knížky a mrknout se po nových:) a pak zpátky domů:)) Dneska jsem se vážila. Nevím jestli to mám brát jako pokrok 59,8 předtím bylo 60,5. Váha by se mi líbila pokud, bych si nepřeměřila i tuky, vodu a svaly v těle. Tuky děss 28%, voda jenom 54% a svaly 56% a to jsem měla před dvěma dny 58% pořád mi to skáče. Tak nevím mám se radovat nebo smutnit:(( 

Snídaně: ovesné polštářky pl. rybízem, hrst oříšků, sójové mléko, čaj fit tea
Svačina: activia nápoj příchuť jahoda meloun
Oběd:  nudle se zeleninou ve městě
Svačina: acidofilní mléko malinové, 3 ovesné sušenky emco příchuť kokos
Večeře: jak já se stydím!!! (pizza celá!!!! v 20.00hod) :(( s brusinkama a hermelínem ááá:((
Pití: voda, zelený čaj 4dcl
Pohyb: chůze po městě 3hod

wake up!

Ps: v obchodě jsem objevila naprostou novinku od firmy Kunín, která vyrábí jogurty a ost. mléčné výrobky. Ochucené acidofilní mléko dělají už i jako přenosné plastové kelímky s víčkem.Takže sbohem papírové krabičky. Dělali jenom kafe do kelímku, ale už i teď dělaj to mléko. Jupí!:)) Zatím jsem objevila jenom 2 chuťě jahodové a malinové. Počkám s čím novým zase překvapí:))

Dospěla jsem k závěru..

3. srpna 2010 v 14:43 | TD |  Moje tlachání
Dnešní den, prší, vysvitne sluníčko, prší:( a tak to jde pořád dokola. Dneska udělám něco pro sebe, hmm  sedla jsem na rotoped lilo ze mě jako z konve už druhý den za sebou. Po půlhodině těžké dřiny jsem sedla na gauč a odpočívala, přitom jsem sledovala svoje stehna, které se mi zdají čím dál víc větší a větší. Bože já nechci větší stehna! Jsem jak slon s velkýma tlustýma nohama! Holka musíš se sebou něco dělat, makat, makat, makat, nezájem, že přijdeš z práce stahaná jak pes. Stejně tam hovno děláš...Sem pevně rozhodnutá, že se nebudu na nic vymlouvat a pevně bojovat a taky samozřejmě psát na blog. Pěkně na vás posl. dobou kašlu:( To mě mrzí. A v neposlední řadě omezit jídelníček. Moc jím..Min. týden v čtvrtek celý den v práci zvracení co 10min, nechci abyste to někdo zažil já už nikdy víc!!večer přišly nekontrolovatelné křeče břicha, panika, záchranka a už to se mnou jelo...prášky, kapáky, noc v nemocničním pokoji, diagnóza nepřesné břišní bolesti, neví co mi bylo jak by mohli. 2 dny dieta, čaj oběd brambory a zase čaj nic jiného. Váha ani se nepohnula. Do čtvrtka jsem na nemocenské.. Co mi tím tělo chtělo říct?? Moc žereš! ovládej se! a hlavně jez víc ovoce a zeleniny. Takže zase od znova krůček po krůčku,ne zase zběsilé nájezdy jídla. Možná mírnější hladovka. nebo ne?

Snídaně: dobrá  vláknina, ovesné polštářky plněné čer.rybízem, hrst oříšků, mléko, čaj fit tea
Svačina: nebyla pozdní snídaně
Oběd:  hrníček polívky houbové se zeleninou ze sáčku
Svačina: banán, hruška, jogurt příchuť mango, trochu broskve
Večeře: 3 krajíce chleba s máslem, 2 rajčata, polovina hermelínu
Pití: voda, čaj hanasaki, čaj oolong
Pohyb: rotoped, bambington

passion...
heart