1O nejlepších fitness triků

19. října 2010 v 21:35 |  Cvičení
Aby vaše cvičení bylo ještě efektivnější, vybrali jsme pro vás několik vyzkoušených zlepšováků.
Díky nim dosáhnete žádané formy, a za podstatně kratší dobu. Ať už jste odvěkánadšenkyně do sportu, nebozačátečnice. Naše tipy jsou vhodné pro všechny.

Zařaďte je do svého tréninkového plánu a brzy uvidíte výsledky.
1) Doplňujte pravidelně hořčík. Jeho hladina při sportu rychle klesá a vy se pak můžete cítit unaveně a vyčerpaně. Kýžený efekt sportu - tělesná, ale ipsychická
pohoda - se pak nedostaví.
2) Pokud ve svém denním tréninku máte posilování i kardio cvičení, začnětenejdříve u činek. Při vytrvalostním cvičení se pak rychleji začnou spalovat tuky.
3) Dávejte si pauzy během cvičení. Ideální je si po 45 minutách sportu oddechnout na půl hodiny a pak pokračovat dalších 30 minut. Jako byste pak cvičila hodinu a tři čtvrtě. To už je přece jen něco kalorií. Aby vám neztuhly svaly, lepší je během pauzychodit.
4) Obohaťte svůj jídelníček o potraviny bohaté na enzymy. Nezapomínejte na ananas a papáju. Pomáhají s odbouráváním tuků.
5) Po sportu nejezte minimálně 40 minut. Pak si dopřejte bílkoviny. Pochutnejte si na jogurtu, cottage nebo bílém mase. Řada studií ukazuje, že pomáhají udržet nastartované spalování tuků.
6) Střídejte sporty. Jinak si vaše tělo zvykne na typ zátěže a cvičení pro něj bude méně efektivní. Pokud nadšeně běháte, zařaďte do tréninku posilování a ideálně plavání.
7) Během sportu správně hydratujte tělo. Dopřejte mu lehce mineralizovanou vodu s přírodním cukrem. Vaše výkony pak budou lepší a vy se budete cítit skvěle.

fitness

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
heart