Říjen 2010

Žádné výmluvy!

12. října 2010 v 12:01 Moje tlachání
Jdu do boje s těmi pitomými kily! Takže momentální váha je 61, 5 což je dost! no a tuky v těle taky nic moc, ale vím čím to bude. Blbá vánočka, když ji člověk nemá skoro přes 3 roky a dostane na ní najednou chuť tak je se mnou amen a k tomu máslo no jsem ostuda sama. Ale doufám, že se mi dnešní jídelníček vydaří. Ps: mám objednanou kolekci dvd od elle. Už se nemůžu dočkat!! Až si dám do těla. :)

Snídaně: ovesné polštářky emco neplněné, mléko, hrst mandlí, 2 bio kokosové sušenky (už nejsou díkybohu:) , zelený čaj 1, 5l 
Svačina: zelený čaj 
Oběd: zeleninové nudle s tofu, hermelínem figura a zeleninou
Svačina: půlka krajíce s tvarohem a ředkvičkou
Svačina: jogurt activia ananas
Večeře: druhá půlka krajíce s tvarohem a ředkvičkou
II.Večeře: crossiant 7days :(((
Pití: zelený čaj 1, 5l, voda jemně perlivá 1,3 l
Pohyb: 30min rotoped, posilování břicho, zadek, stehna, ruce 40min, chůze do práce 30min
¨
innocence

plány plány plány

8. října 2010 v 10:01 | TD |  Moje tlachání
Ahoj holky. Momentálně se mi nechce nějak přidávat články, ani blog rušit nebudu. Jenom tu nebudu tak často, jak jsem si představovala. Pár změn se událo, a to k dobrému. Před týdnem jsem si oblékla červené kalhoty, které jsem nosila už v loni, akorát loni tomu vadilo větší bříško a lezly mi špeky a musela jsem to zapnout na sílu. Teď to zapnu raz dva, ikdyž přes zadek s tím ještě bojuju, ale aspoň něco pozitivního. Takže se dá říct, že pár centimetrů ubylo v pase, ikdyž momentálně nemám metr, abych se změřila. Musím si pořídit nový. Něco na tom bude, když centimetry ubývají, váha je stejná, tak se hubne správně. Tak snad ty 3 kila do toho listopadu pokořím:))) !!! Držte mi palce!!Něco proto už se snažím udělat, necpu se sladkým jako předtím, a hodně piju 1,5l čaje za den a k tomu vodu, tak snad to k nečemu bude. A kupuju teď normální tvaroh kterým si mažu chleba nebo kaiserky a k tomu sýr nebo zeleninu. Mám to místo másla. Je to dobrota. Myslíte, že to k něčemu je, když začnu jíst tvaroh, potřebuju nějaké bílkoviny. Další krok ke kterému jsem se odhodlala je, že si po výplatě objednám dvd se cvičením, viz. článek o kolekci dvd elle. Už se nemůžu dočkat. Jo abych nezapomněla na začátku října, jsem byla na oslavě své sestřenky, která slavila narozky. Moje teta drží dietu, která kontroluje tuky, no můžu říct, že (i vy mi dáte za pravdu) 30kg za 2 měsíce je fakt moc!!! Ale jak jsem viděla tetu, celá vysmátá a sálala z ní pozitivní energie. Nešlo se na ní pořád neusmívat. Ale na druhou stranu, nachystala toho požehnaně, ale vůbec nic si z toho nevzala:( Bohužel to je daň za krásnou postavu. Ona se musí hlídat, ale je stejně krásná. A moje segra se mi nedávno chlubila jak jsme byly spolu na procházce, že má volnější kalhoty a 6 kilo dole:) Byla jsem nadšená i za ní:) Jak přestane kojit malého, tak mi říkala, že se pustí i do většího cvičení. Za což ji moc obdivuju, protože má pevnou vůli a dokáže to:) Už teď mám za ní radost, že je z ní aktivní mamina a chodí na procházky. Některé holčiny, co mám v sb píšete, jak jste byly na zumbě nebo aerobicu jak vám bylo perfektně. Taky bych ráda někam chodila, třeba na tu zumbu:(( Bohužel moje práce na směny, mi dovolí maximálně 1 za týden. Tak jsem se rozhodla, že aspoň si zacvičím z dvd ikdyž vím, že to není ono. Ale ještě mám rotoped, tak ten taky nezůstane napospas.:) Taky jsem dospěla k rozhodnutí, že si chci zesvětlit hlavu o pár odstínů, jelikož mám strašně světlou pleť a každý mi říká, že v té černé vypadám jak sněhurka,tak chci s tím něco udělat. Aspoň do oříškové nebo čokoládové, hlavně ať to už není černá. Máte nějaké zkušenosti s odbarvováním černé? S tou hlavou jdu radši za holičkou, ať si nepokazím vlasy doma:D Pevnému tělu a pevné vůli zdar!!

Ps: děkuju že vás mám !!!  <3

wind girl
Jídelníček: 
Snídaně: fitness lupínky, sušené brusiny, sušené ovoce, 3 bio kokosky, mléko
Svačina: nic
Oběd: knedlík ve vajíčku, čaj
Svačina: fidorka, kinder bueno, jablko
Večeře: 4 smažené korbačiky, brambor, čaj
Pití: 1, 5 čaje oloong, voda
Pohyb: roznášení obálek do voleb njn 800 obálek roznést to není jen tak:D cca 4 hodiny, pěší chůze po nerovné trase

Stejně jsem to dneska posrala, jak se dalo:((((
heart