Fitness tipy od profesionálů

19. října 2010 v 21:50 |  Cvičení
Trénují nejslavnější modelky a herečky. Díky nim mají hollywoodské krásky dokonalé křivky. Řeč je o Gunnaru Petersonovi nebo Davidu Kirschovi.
Pevný zadeček
David Kirsch, fitness expert, který trénuje Naomi Campbell nebo Heidi Klum, doporučuje toto cvičení: Mírně rozkročte nohy a pokrčte je. Pak vystrčte zadek co nejvíce dozadu, záda držte rovně a ruce spojte za hlavou. V této pozici choďte dopředu i dozadu. Cvičení vypadá směšně, David Kirsch ale přísahá na to, že dělá sexy zadeček.
Gunnar Peterson, trenér Jennifer Lopez, spoléhá na výpady. Doporučuje ale jejich pozměněnou variantu. Ve vzpřímeném stoji udělejte pravou nohou co největší krok dozadu. Levá noha zůstává na místě, koleno by mělo být ohnuté v úhlu 90 stupňů. Proveďte nejlépe třicet výpadů a pak to samé opakujte na druhou nohu.
Štíhlé nohy
Pro vytvarování nohou si Gunnar Peterson oblíbil následující cvičení. Postavte se před zeď a opřete se o ni zády. Pak se pomalu posouvejte zády po zdi tak, abyste šly do podřepu. Stehna by měla být paralelně s podlahou. Cvičení si můžete ztížit pomocí činek. Pokud při tom budete stát na špičkách, dokonale posilníte svá lýtka.

body
zdroj: časopis Elle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
heart