Leden 2011

i love gossip girl..and..

27. ledna 2011 v 23:42 Moje tlachání
taky seriál the city - olivii pallermo!! Má tak úžasný styl oblíkání tak ženský a přitom tak elegantní:) žeru ji!Stavím na tomto stylu postavu až ji teda budu mít, zítra zase do fitka, se těším jak málá:))a taky BLAIR WALDORF z GOSSIP GIRL obléká se opravdu svůdně i tam herečka je k sežrání:))<3miluju tam ten běžící pás:) sice dneska nic moc, jídelníček zmiňovat nebudu, váhu taky momentálně taky ne, jelikož jsem se ráno nevážila, protože jsem byla po noční... a zítra volnoo jupííí:)) Mám nějak dobrou náladu, to bude tím zítřejším fitkem:)) 

Mějte se hezky ženy a sladké sny!

B! <3

oliv
B..

Taylor Momsen

18. ledna 2011 v 19:17
t 1
t 2
T 3
T 4
T 5
T6

Today? Perfect Day??

18. ledna 2011 v 11:18 Moje tlachání
Ahojky zlata:-**


Moc děkuju za vaší podporu, kterou ve vás mám. Jsem ráda, že nejsem na všechno sama. Rozhodla jsem, že budu chodit do fitka. Chtěla bych hlavně kardio, abych shodila kila..a pak posilovat.  V ten večer co jsem naposledy psala tady na blog, sem si řekla, že by to bylo dobré pro mě. Pro můj dobrý pocit, pocit z muší váhy a taky optimismu, uzoučkých džín, nebo aspoň tak abych byla spokojená:)) Každý týden budu tady zmiňovat svoji váhu, abych věděla jak na tom jsem. A abych vás netahala za nos:) Dneska po noční, moc jsem nenaspala, ale jenom kvůli tomu, že se nemůžu dočkat, jak půjdu do fitka i s kámoškou, která k mému údivu půjde  se mnou bez žádných protestů:D Tak si užijte dnešní den kočky:) Já jdu snídat a pak pomaličku chystat věci do fitka:))

Jídelníček: 

Snídaně: spánek
Svačina: dobrá vláknina, mléko, suš. brusinky
Oběd: mrkvová omáčka s bramborovým knedlíkem
Svačina: fresh džus grapefruitový
Večeře: actimel, 1 kiwi, kaiserka se sýrem paprikou a lučinou
Jídlo v práci? :kaiserka se sýrem a paprikou lučinou, jablko, banán, corny milk street
Pití: voda, čaje, kafe, njn musí být na druhou noční, ale to už bude v pohodě:))
Pohyb: fitko ( 45 min kardio, 45 min posilování) :)) se mi tam zalíbilo, hlavně ten běžící pás:)) chci ho domů:)))
Aktuální váha: 62,5 já vím je to hodně moje mínus a moje chyba, ale budu se snažit ji srazit tu potvůrku proklatou na minimum
stay strong!

very nasty day

14. ledna 2011 v 23:03 Moje tlachání
nejde to! nezvládám to! zase přežíračka:(( vyfackejte mě někdo! kdybych aspoň měla člověka, který by se mnou hubnul nebo mě jenom podporoval a hnal mě dopředu!!! jsem nemožná..
Pro dnešek myslím bylo dost:((
light butterfly

včerejší nášup

12. ledna 2011 v 8:43 Moje tlachání
holky včera jsem toho podle mého snědla málo, ale těch kalorií:((( a ani jsem si nezasportovala, dneska to napravím, ale dobrá zpráva je, že jsem něco shodila 8 dkg, pomalu to půjde dolů cítím to v kostech:))
Včerejší jídelníček:

Snídaně: dobrá vláknina, mléko
Svačina: nic
Oběd: špenát s vajíčkem, 2 kousky houskového knedlíku
Svačina: kaiserka se sýrem a lučinou, rajče
Večeře: pozdní ( polovina pizzy se žampióny a pórkem)
Pití: čaj zelený, čaj ovocný, voda
Pohyb: počítá se biliard tak na 2 hoďky asi ne že:(( spíš taková oddechovka

ty nohy...

boring

10. ledna 2011 v 14:58 Moje tlachání
po noční nic moc, nejsem moc vyspaná. Chtělo by to ještě pár hodin spánku, ještě že už je druhá noční a pak zase volno. Dneska přemýšlím, že půjdu na rotoped a zacvičím si. Chci cvičit každý den, tak se snažím to dodržet. Docela teď poslouchám skupinu ve které zpívá Taylor momsen. Jestli znáte gossip girl, tak v tom seriálu hrála. Mám ji ráda jako osobu a její styl je taky fajn. 

Momentálně se mi líbí jedna jejich balada..Jídelníček: 
Snídaně: vláknina, mléko, suš. brusinky
Svačina: spánek
Oběd: zelňačka se sójovým párkem, 2 plátky domácího houskového knedlíku, špenát
Svačina: čajík
Večeře: kaiserka se sýrem lučinou rajčetem, corny life street
Pití: čaj, čaj hanasaki
Pohyb: 20min kardio, 20min posilování

s chutí do hubnutí

9. ledna 2011 v 19:59 Moje tlachání
dneska nic moc, čeká mě noční, ale nedalo mi to a zacvičila jsem si až po 3 dnech, no poslední dobou je mi blbě tak se přemáhám k pohybu. Od příštího týdne zase se pokusím cvičit každý den, váha jde pak lépe dolů. 
Přemýšlím nad radikální změnou, obarvit si vlasy na světlo, momentálně odbarvené do rezava s trochou melíru, vypadá to šíleně, tak to chci aspoň trochu spravit. Snad nebudu vypadat jak strašidlo:((
Jídelníček: 
Snídaně: dobrá vláknina, mléko, čaj zelený s opuncií
Svačina: čaj hanasaki
Oběd: 2 suché rohlíky, černý čaj, (blbě od žaludku, tak jsem dopadla)
Svačina: 1 arabeska
Večeře: šopák, čaj hanasaki, celozrnný chleba se sýrem a okurkou
Pití: čaj, čaj hanasaki, káva
Pohyb: 30min rotoped, 15 min posilování
Jídlo v práci na noční: 2 šátečky pudingové, tmavý chleba s okurkou a sýrem, 1, 5 l vody
blondie

Vlasy budou muset momentálně počkat, jelikož nemám na ně jaksi finanční částku. Ani si nevzpomínám že jsem byla minulý měsíc u holičky, už je mám zase jako vrabčí hnízdo. Dnešní jídelák dopíšu v dalším článku. 

prázdnota...

7. ledna 2011 v 19:24 Moje tlachání
přecpaná všeho co jsme doma měli a už nemáme, protože jsem to sežrala jaké já jsem prase!!...bože za co! ... radši se ani zmiňovat nebudu:(( potřebovala bych nějaké projímadlo:(( doufám že se máte lépe než já. Jenom tolik jak se mi dnes (ne)daří

nice tatoo

next day

4. ledna 2011 v 19:19 Moje tlachání
dneska jsem měla poslední den volna, ten jsem proseděla na počítači a hrála a k tomu jsem pila čajů a čajů...nevím co dál psát, tak jsem přidám jenom jídelníček

Snídaně: dobrá vláknina, oříšky, mléko
Svačina: hrst lupínků active
Oběd: pizza rajče paprika,artyčoky, žampióny, sýr
Svačina: plátek sýra, hrst ořechů
Večeře: zbytek pizzy, jogurtový nápoj olma
Pití: 1,5l čaje, 3 hrnky hanasaki
Pohyb: 45 min posilování s hufem

pain is so beautiful

pomaloučku polehoučku ...

3. ledna 2011 v 20:09 Moje tlachání
ahoj holky, taakže dneska po noční, vstala jsem kolem 12 a pak šla do drogerky nakoupit nějaké obličejové masky na ten můj xycht.  Jak jsem slíbila přidám jsem jídelníček, ale není to nic světoborného..zase to sladké, ale myslím že tím pohybem co dneska byl, jsem to snad spálila:D

Snídaně: 2 pudingové šátečky
Svačina:spánek
Oběd: (jako snídaně- kaiserka s pažitkovou pomazánkou a sýrem)
Svačina:Kaiserka s lučinou a sýrem, kinder bueno :(((
Večeře: zeleninový karbenátek s bramborem, rajčetem a okurkou
Pití: mátový čaj, čaj hanasaki, bílý čaj, voda
Pohyb: 30min bodyshape, 30min kickbox aerobic ( dvd elle)


freeee

Kombucha

2. ledna 2011 v 17:21
Kombucha je houba, resp. kvašený nápoj, který je vyrobený z čajové houby. Obsahuje mnoho rozmanitých látek (řasy, kvasinky, různé kyseliny včetně mléčné a vitamíny). Na světě, zejména na dálném východě, je vyžívána pro léčebné i jiné účely již po staletí. Kombucha původně pochází z asijské části Ruska a její účinky jsou na vědeckém poli zkoumány již od roku 1852.
Chutí kombucha může připomínat například burčák nebo jablečnou zkvašenou limonádu či mošt. Jedná se tedy o chutný nápoj, který má navíc mnoho příznivých léčebných účinků.


kombuchaČajová houba kombucha je symbiotická kultura kvasnic a laktobacilů. Bakterie mimojiné produkují tzv. celulozní vlákna, a ta poté vytvářejí gelovou strukturu. Činnost těchto vláken je stimulována kafeinem a teinem z čaje. Taková struktura je pak dokonce využívána jako dočasná náhražka kožního implantátu při některých popáleninách. Kultura kombuchy je chráněna proti infekci a plísním tak, že v ní vznikají kyseliny s antiseptickými účinky.
Kombucha je jako doplněk stravy doporučována pro příznivé účinky na mnoho problémů - od bolestí hlavy, žaludečních potíží, zácpy až po nemoci jako jsou například artritida, hemoroidy, cukrovka nebo nervové problémy, nervozitu, stres a podobně.
Zejména účinky na trávicí systém jsou známé. Kombucha udržuje střevní mikroflóru, působí detoxikačně a odvádí z těla nepříznivé látky. Zároveň je vhodným nápojem při redukci tělesné hmotnosti.
Obecně také podporuje celkovou obranyschopnost organismu nejen proti sezónním onemocněním, ale i proti závažnějším problémům. Kombucha se například doporučuje i pro prevenci rakoviny.

Nový rok, nový začátek

2. ledna 2011 v 17:08 Moje tlachání
Ahoj holky, nový rok oficiálně začal včera, páradně mě bolela hlava a taky brzo jsem odpadla. Silvestr se vyvedl, celý večer bez televize jenom zábava a zábava. Tak by to mělo být. Dneska jsem se dozvěděla radostnou novinku, moje sestra se taky pustila do hubnutí, jezdí na rotopedu, vypálila jsem ji kynychovou a její bříšní pekáč a taky davida huffa. Taky zjistila, že existuje chlorella, kterou beru dlouho ale, pořád jsem prý bledá jak stěna podle ní.  Tento rok, chci mnoho změnit a hlavně sebe! Už se těším na nové začátky, už s tímto blogem hubnu celý rok. Něco jsem zhubla a zase nabrala, ale tentokrát to chci dotáhnout dál. Nedávám si velké cíle, ty k ničemu nevedou, ale pomalými krůčky chci dosáhnout toho co chci. Hlavně mít ráda sama sebe a nepodceňovat se!! Přeju Vám ať se holky nevzdáváte při prvním nezdaru, ať máte pevnou vůli při hubnutí a nezacházíte do extrémů, pozitivní výsledky.A taky pravidelnou přítomnost na blocích:D Hlavně bych se měla já v tom zlepšit.  Od zítřka zase přidávám jídelníčky:))

PF 2011!!


Mám Vás moc ráda!

Vaše Treedead

i´m shopaholic :P
heart