Červenec 2011

Ticho...

25. července 2011 v 17:35 Moje tlacháníNothing!..Nekomunikuju!!

jídlo 19.7.2011

19. července 2011 v 20:45 | TD |  Moje tlachání
Po dlouhé době jsem přidávám jídelníček, no nečekejte nic extra zdravého, protože to zdravé moc nebylo://

Snídaně: pudingový šáteček, vajíčko 1 krajíček chleba, čaj zelený
Svačina: nic
Oběd: uzený tempeh s brambory, polovina papriky, 4 dcl jab.šťávy s vodou
Svačina: hruška, asi 6 meruňek, troch bake rolls slaných =///
Večeře: to samé co oběd, protože na druhý den by se mi to zkazilo...( trošilinka tatarky za to bych se zabila že jsem si ji kráva tam dávala:(((( )
Pohyb: 20min stepper víc jsem nestihla jelikož přišla návštěva, takže jsem si naprt zacvičila fakt...

Zítra to taky nevidím moc dobře, protože jdu k zubařce a pak se má jet do polska na velký nákup takže návrat cca. v 6 hodin :(( Jinak se pořád musím všude škrábat, jelikož jsem se před týdnem hnusně spálila na slunku a loupe se mi kůže a šíleně to svědí:((( Děsss...jinak váha za ty 2 týdny co jsem se vážila naposledy tak stoupla o kilo, díkybohu že jenom o to kilo ne víc...takže aktuálně bojím se to tu i napsat...64kg!!!!!! jo je to moc, kde to bylo když jsem začínala s blogem pod padesátkou a váha se mi houpala kolem 59-60kg MAX! Ale našla jsem si práci, a to na směny, takže jsem si rozhodila metabolismus plus ještě jako sedavou, takže žádný pohyb...tak alespoň se snažím dokopat k nějakému pohybu...což se mi málokdy povede. Hrozně závidím ženským, které pracujou jenom na ráno a víkendy má volné využívala bych to jak bych jenom mohla. Uvědomte si, že máte velké štěstí mít takhle rozvrženou práci, tak ji nemrhejte zbytečným posedáváním nebo ležením u televize. Když máte možnost jít něco udělat pro své tělo, tak to udělejte! A nečekejte než bude pozdě!!!


Nemá to cenu!!

18. července 2011 v 12:17 | TD |  Moje tlachání
Kéžby to bylo tak jednoduché..:///

Toť vše, jak mi teď je...

v prdeli

5. července 2011 v 16:37 Moje tlachání
noha v prdeli ani chodit nemůžu ani cvičit, chtěla jsem si dneska napsat treninkový plán, zacvičit si oprášit dvd ELLE, ale nevyšlo 2 hodiny v nemocnici 4 injekce, paráda:((((( Nesnáším schody u nás v práci:(((( se mi začíná dařit fakt! napíšu jak bude líp a pak zveřejním i ten plán. plus navíc jsem objevila úžasné cviky na nohy podle trenéra od cameron diaz fakt zabírají takže se s vámi příště o ně podělím:) dají zabrat, ale výsledky uvidíte:))

Zatím se mějte kočkyDoslov:
Palec přestává bolet, akorát se citím jako mátoha. Zvážila jsem se večer kilo a půl dole no za měsíc to je fakt málo. Musím máknout, jak řikám ten treninkový plán a půjde to. Nejíst sladké a tučné a půjde to, věřím že to tentokrát vyjde a v září se můžu chlubit, krásnymi 55kily, takový zdravý cíl. Spíš mi jde o postavu než o kila. Ale potěšilo by mě, kdyby tam tam 5 byla:)) Dobrou kočky
heart