Srpen 2011

Prázdninová mini párty

7. srpna 2011 v 11:07 Moje tlachání
Konečně volno! a já si ho jdu užít plnými doušky! Venku je nádherně:) takže to vidím na bazén a lelkování. Dneska máme menší návštěvu přijede sestřenka na bazén a kolaudačku nového bazénu. Taková prázdninová párty:)) Na jídlo budou celozrnné toustíky jedny vege a druhé nevege:D Sestřenka donese salátek a koupím ještě meloun, ten se hodí na prázdninovou párty:)) Budu pít jenom vínko, max. 2 skleničky, dneska bude abnormální teplo, takže bych nerada byla hned na štrot:D Budu se snažit dneska míň sníst, jelikož bude to vínko:)

Jídelníček:
Snídaně: jop 2 muffiny:(( byly vynikající:DDD ( hned co jsem přišla z práce ráno), dobrá vláknina, mini bebe dobré ráno, mléko
Svačina: doplním
Oběd: uzené tofu, brambor, zelenina
Svačina:meloun:))))
Večeře: cel. tousty se sýrem, salátek
Pití: voda, vínko
Pohyb: blbnutí ve vodě:D
Krásný den Vám přeju kočky!!!! :)))

nervy na dranc...

6. srpna 2011 v 18:55 Moje tlachání
Dneska přišla, jo ta kabelka, kolem půl 11, jo bylo to poslané expressem vzbudili mě po noční.Pak jsem už neusla, jelikož jsem se akorát nasrala..přišla jiná i ta částka mě zmátla byla levnější jasně. Byla to jiná značka a když sem tomu kokotovi volala, že mi poslal špatnou tak mi mluvil, že jsem mu nenapsala o jakou se jedná, hlavně že měl ode mě tunu sms o tom že to je prada a ne nějaký zkurvený louis vuitton! mluvil mi že se podívá kde je, jelikož posílal více balíků a pak mi zavolá, tak jsem zkurveně naletěla nějakému idiotovi, ale nakonec jsem tu kabelku prodala známé(nejsem tak naivní a věřit že se mi ozve), líbila se jí, tak jsem nebyla na ní tak ztratná sralo mě to. Chlapa nejvíc, chtěl mi tu kabelku koupit na naše výročí, milé od něj vážně:)) Jídelníček stál za prt, nemám vůbec hlad:/ Nervy na pochodu, včera jsem udělala radikální změnu, krátké vlasy, jsem spokojená:) Byla jsem tam 2krát protože prvně jsem to měla ještě dlouhé:DDDD Ale jedno pozitivum je, že jsem konečně našla svoji kadeřnici a není vůbec drahá:))

Snídaně: spánek
Svačina: dobrá vláknina, mléko
Oběd: vaječina s hříbky, 2 plátky chleba
Svačina: nevím
Večeře: kafe, musli tyčinka
Pití: voda
Pohyb: hodina praní prádla
Toť vše:((


pár slov o grepu - jídelníček

5. srpna 2011 v 7:11 Moje tlachání
Dneska bude zase nádherně, jsem nějaká akční poslední dobou, kolem 6 jsem nevstávala ani nepamatuju. Těším se na ty brusle, doufám, že pojedem, když ne tak si skočím na rotoped nebo stepper a pak si dám nějaké cvičení:)) Mám dneska před noční tak doufám že toho stihnu dost:) Potřebuju ještě skočit do obchodu, včera jsem si zapomněla koupit grapefruity. Protože jsem taková čula a zapomněla jsem úplně, že grepy mají šíleně vitamínů a neskutečné trávicí účinky. Už předtím jsem se o tom přesvědčila. Hlavně když jsem si vymačkala šťávu ze dvou grepů do 1,5l petky a zalila vodou. Zkuste to vypít za den a uvidíte jak žaludek bude kručet, víc než byste byly hladové. To vám garantuju. A ještě je známo, že jsou dobří požírači tuků. Jeden grep denně před obědem a "prý" za týden 1-2kg dole. No sice nevím, ale na vytrávení dobrý...Nejedla jsem ho každý den, tak nevím jestli to něco s váhou dělá. Ale bacha přehnaná konzumace taky není zdravá, mohly byste si překyselit žaludek a to taky není dobré:))) Jo a chtěla jsem se zeptat, nevíte náhodou jestli se do kalorických výdajů počítají i domácí činnosti? jako je žehlení, praní, uklízení? Nebo bych to měla ignorovat?

Jídelníček:
Snídaně: hrst borůvek, fitness lupínky, mini bebe dobré ráno, mléko, zelený čaj s aloe vera
Svačina: kuličky hroznového vína
Oběd: smažená brokolice s vař. bramborem, zel. obloha
Svačina: spánek
Večeře: grilovaný hermelín, plátek chleba, zel. salát
Jídlo v práci: nevím ,většinou na noční nejím, ale jenom piju:D (max. jogurt)
Pití: voda 3 dcl , 1,5l vody ředěné s vymačkaným grapefruitem
Pohyb: 3 hodiny nákupy takže mě bolí nohy, víc pohybu bohužel nebylo:(((


slunečný den

4. srpna 2011 v 8:06 Moje tlachání
Po včerejším úspěšném zakončení večera,když jsem odolala, tak jsem šla spát. Dneska bych to viděla taky na dobrý den, jdeme na nákupy a konečně si objednám vytouženou kabelku !! Aaaa se těším:))) pak hodím fotku:) Sice je to fake, ale i tak se na ni těším, vuittona má co druhá holka u nás...Chci si zase dneska zase zacvičit, takže rychle do obchodu, oběd je ještě zevčerejška, takže no stres:))) Snad to zvládnu:)))

Nějaké ty pravidla co jsem si určila:
- vynechat všechno sladké a slané( bonbóny, chipsy ..atd... takový nezdravý materiál:D )
- sladké pečivo, buchty, koláče
- vynechat tučné sýry, jo hlavně hermelín, který zbožňuju, ale je faakt hodně tučný:(((
- každý den si najít čas na cvičení
- jíst víc sójových výrobků
- víc ovoce a hlavně zeleniny (na svačiny a na zasycení proti chutím...)
Víc mě nenapadá, kdyby měl někdo nejaký další nápad..tak může napsat do komentářů

Dnešní jídelníček:
Snídaně: grahamový rohlík, 2 plátky eidamu 30%, lučina. zelený čaj s aloe vera
Svačina: hrst borůvek
Oběd: smažák s hermelínem, brambory, rajče, hrst borůvek (hh, směju se sama sobě, že jsem si ho dala:(( bych se nejradši zabila!!! ale bohužel už to je v žaludku :///, nesnáším svého chlapa nutil mě do smažáku s hermelínem, ne je to moje chyba!! hodil mi návnadu...
Svačina: jogurt, jablko
Večeře: rohlík s lučinou žlutou paprikou a plátky eidamu
Pití: 1,5l zeleného čaje, 0,4dcl zeleného čaje s aloe vera
Pohyb: bodyshape elle 20min, posilování činkama s hankou kynychovou 20min

Přeju hezký den! Dneska na odpolední a zítra před noční plánuju zaposilovat a tentokrát na brusle jak bude hezky:)) Mimochodem borůvky jsou vyborné antioxidanty a taky jsou dobré na odbourávání celulitidy:)) Takže místo nějaké nezdravé tyčinky borůvky do pusy:D

srpen třetího

3. srpna 2011 v 11:48 Moje tlachání
Snídaně: fitness lupínky, mini bebe dobré ráno, mléko
Svačina: 2 pim´s njn hrozná jsem:((
Oběd: rajská s těstovinama, sójové maso
Svačina: nevím momentálně lednička zeje prázdnotou asi jenom jogurt
Večeře:polovina jablka, jogurt, 3 grahamové tyčinky
Pití: 1,5l zeleného čaje
Pohyb: 15 stepper, 45 posilování

Lepší než nic, ale i tak doufám, že s tím pohybem to bude lepší a lepší:)))
Mám šílenou chuť na něco, jedla jsem naposledy před 4 hodinama, měla jsem odpolední. Mám hlad, asi půjdu spát to zahnat!! nesmím polevit, nesmím!!Dokonalosti!!

2. srpna 2011 v 23:12


Víš co chceš sakra??!!

2. srpna 2011 v 22:56 Moje tlachání
co chci?

chtěla bych už mít klid, od toho věčného naříkání nad sebou samou, že to nedokážu
chci být víc aktivní
víc sebevědomá Více pevnější vůle!!
pěknější, starat se víc o sebe, zdokonalovat se ve všem co bych chtěla dělat..
Ano je toho tolik a zároveň málo co bych chtěla....je to tak nereálné???????
Ha od víkendu jsem v 3 měsíčním plánu v konečném cíli budu až v listopadu na narozeniny, chci ukázat své lepší já a říct si, že to byla dřina, ale stálo za to!!! ano to bych si přála říct a konečně se pochválit jak mi to sluší..a budu šťastnější, protože jako tlustá jsem nešťastná a pořád v depresi. Nikdo mi nepomůže se z toho dostat ani mě povzbudit, když klopýtnu nebo mě neupozorní na to co dělám špatně nebo se ženu do neštěstí...Ano od toho přátelé a rodina jsou aby Vás povzbuzovali v něčem co děláte nebo chcete dělat. Ne se otočit zády a ignorovat to!! To dokáže každý, ale podat pomocnou ruku, abych vše vzládla to už málokdo..nebo NIKDO!!!

Z počátku jsem tu holku neměla ráda, ale potom čím si prošla, byla v léčebně, bojovala s poruchou příjmu potravy, smekám, že se dokázala vrátit zpátky...Tahle písnička mě nutí nad vším přemýšlet..

Snad se bude líbit..
heart