Víš co chceš sakra??!!

2. srpna 2011 v 22:56 |  Moje tlachání
co chci?

chtěla bych už mít klid, od toho věčného naříkání nad sebou samou, že to nedokážu
chci být víc aktivní
víc sebevědomá Více pevnější vůle!!
pěknější, starat se víc o sebe, zdokonalovat se ve všem co bych chtěla dělat..
Ano je toho tolik a zároveň málo co bych chtěla....je to tak nereálné???????
Ha od víkendu jsem v 3 měsíčním plánu v konečném cíli budu až v listopadu na narozeniny, chci ukázat své lepší já a říct si, že to byla dřina, ale stálo za to!!! ano to bych si přála říct a konečně se pochválit jak mi to sluší..a budu šťastnější, protože jako tlustá jsem nešťastná a pořád v depresi. Nikdo mi nepomůže se z toho dostat ani mě povzbudit, když klopýtnu nebo mě neupozorní na to co dělám špatně nebo se ženu do neštěstí...Ano od toho přátelé a rodina jsou aby Vás povzbuzovali v něčem co děláte nebo chcete dělat. Ne se otočit zády a ignorovat to!! To dokáže každý, ale podat pomocnou ruku, abych vše vzládla to už málokdo..nebo NIKDO!!!

Z počátku jsem tu holku neměla ráda, ale potom čím si prošla, byla v léčebně, bojovala s poruchou příjmu potravy, smekám, že se dokázala vrátit zpátky...Tahle písnička mě nutí nad vším přemýšlet..

Snad se bude líbit..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juicygirl Juicygirl | E-mail | Web | 3. srpna 2011 v 9:16 | Reagovat

Taky jsem si řekla, že chci svého cíle dosáhnout do svých narozenin - a ty mám stejně jako ty - v listopadu :-) To zvládneme ;-) Kolikátého máš? Já 17.11.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
heart