Září 2011

Konečně pozitivní zprávy

16. září 2011 v 7:01 Moje tlachání
Tak jsem vážení přeložila, už na dneska ráno a teda nečekala jsem takový výsledek:)) Uřícená z jízdy na kole zároveň unavená po noční, ale šťastná:) Můžu říct, že se pomalu, ale jistě blížím ke svému prvnímu cíli. což je 60kg . Dnešní váha mi ukázala hezkých 60,7kg. Z toho mi zase přibyly svaly, takže úbytek jenom 800g. Ale i tak je to potěšující:) Dneska jak se vyspím, se budu chystat k mamce, vemu si i nějaké jídlo, protože mamka má sice plnou ledničku, ale né toho co bych chtěla jíst :) Beru sebou i kolečkové a švihadlo:) včera večer, mě naštvalo, že jsem dala tak málo přeskoků, protože mě začalo píchat na levém boku, no paráda, tak jsem přestala, ale aspoň těch 160 jsem dala:D A konečně jsem za ten rok a třičtvrtě co jsem v práci shodila těch nechutných 4kg navíc. Jj shodila bych je rychleji, ale nikdy jsem nebyla tak odhodlaná jako teď. A zároveň ráda, že se nesnažím zbytečně:) Ale nemám ponětí co bude s jídelníčkem..to budu improvizovat nebo průběžně psát:) Papa kočky =o** já jdu spát:)

Jídelníček:
Snídaně: spánek
Svačina: spánek
Oběd: malinová ovesná kaše, čaj
Svačina: nic
Večeře: 2 placičky s brokolicí a houbami, krupicová kaše, 3 sušenky bebe oříškové, 1 banán, 2 kostičky čokolády :/
Pití: čaj, voda
Pohyb: 1hod 45min jízda na kolečkových bruslích

Jídelníček tak veselý nebyl:/ jsem u mamky tak podle toho to vypadá... navíc sem nic celé odpoledne nejedla a pak to tak dopadá, večerní přežíračka:// Jinak děkuju holčiny za komentáře ty vždycky potěší!:))

Po uši zavalená v knížkách...

15. září 2011 v 15:38 Moje tlachání
Ne v těch do školy, díkybohu, ale byla jsem před chvíli v knihovně a připadala jsem si, jak bych nesla pytel domů:D Hrozně moc se těším až se začtu:) Dneska to vidím na pohodu, zítra jdu spát k mamce, takže mírnější jídelníček, ale beru si sebou kolečkové, takže pohyb bude za co sem ráda, ale přemýšlím, jak to udělám s vážením jestli se vážit v zítra ráno, jak přijdu z práce nebo pak až v neděli ráno, to mě na tom štve:// Mamka váhu doma nějak nemá a ségřina je rozbitá, takže si budu naivně myslet, že jsem dala aspoň půl kila dolů:D Zjistila jsem, že včerejší oběd, si hned dávat jak vstanu byla pěkná blbost:// Je mi z toho blbě a jsem nafouknutá jak žába..naštěstí piju pořád čaj, tak snad to břicho poleví, ale ráno jsem se koukala do zrcadla a bříško vypadalo pěkně zpevněné, mít tak o pár cm ještě míň tak by vypadalo dokonale:) Ale však vy víte, že bude dokonalé:) Jenom se fakt musí chtít, nikomu jen tak božská postava nespadne z nebes, člověk se musí k ní dopracovat, ale potom ta dřina za to stojí:)) Dneska dávam přednost švihadlu, před rotopedem, včera se mi to skákání líbilo:D A dneska opět do práce na kole, chtěla jsem jet i zítra za mamkou na kole, no to bych si teda dala:D Měla jsem co dělat, abych dojela z práce na kole:D A co vy kočky? Něco nového?:)

Snídaně: spánek
Svačina: spánek
Oběd: zbytek oběda ( gnochi se špenátem a paprikou)
Svačina: milko vanilkový tvaroh
Večeře: 3 knackbroty, rajče, sýr, gervais
Pití: čaj
Pohyb: švihadlo 160 přeskoků, posilování břicha, nohy, jízda do práce na kole
Jídlo do práce: bebe kakaové

Umm hermés

jídlo 14.9

14. září 2011 v 17:39 Moje tlachání
Snídaně: čokoládová ovesná kaše, zelený čaj
Svačina: zelený čaj
Oběd : gnochi se špenátem a paprikou
Svačina: activia jogurt krémová (příchuť malina - novinka) je to dobrý
Večeře: jablko
Pití: čaj
Pohyb: uklid po baráku, jízda na kole do práce, sklapovačky 40x, švihadlo 250 přeskoků
Moc pěkná, sice polská, ale mají pěkné písničky:)

He´s gone..:/

14. září 2011 v 0:11 Moje tlachání
Už je pryč.. pocity smíšené..už teď se mi po něm hrozně stýská:// až za měsíc to je pro mě dlouhá doba a taky vhodná doba na to se sebou něco více dělat...Odvezla jsem ho na vlakové nádraží kde měli sraz, jedou 4 auty.Čekal tam pak ještě 10min, ale mluvil že mám už radši jet, čím dýl tu budu, tím to bude horší...a taky měl pravdu..
Pár věcí které bych měla udělat tento měsíc nebo se o to pokusit...
- začít víc se hýbat, třeba víc jezdit na kole, na kolečkových třeba do obchodu, není to tak daleko, a aspoň se projedu:D, víc chodit pěšky..., třeba i rotoped ( dneska mě bolí sval u lopatky a to se mi stalo jak jsem boxovala do vzduchu, asi už to fakt přeháním:D )
- zdokonalit se v tancování ať pak vytřu chlapovi zrak, jak se vrátí, že už nejsem takové poleno ( jo třešnička na taneční se mnou bude chodit jeho brácha, bomba fakt, prej se strašně těší, ale né až bude s takovým trdlem tancovat jako já:D
- zajít do knihovny, nějaké knížky pro mamku a trochu větší četba pro mě..nějak na ty knihy poslední dobou seru..
- taky se zajít podívat do zdravé výživy
- přespat u svojí mamky během volna...
- soustředit se hlavně na práci když budu v práci:D , nemyslet moc na chlapa to by byl průser:D
- uklidit celý barák komplet:D
- a hlavně si vařit obědy! nesrat na to! jedno teplé jídlo denně (trvá mi totiž milion hodin něco vymyslet na oběd, nebo něco zkombinovat)
A první věc co byla, tak mi chlap mluvil, né že se z tebe stane za měsíc anorektička:D od srdce jsem se teda zasmála, protože za tak krátkou dobu bych to teda nestihla:DDDDvšechno tak najednou a v rychlosti..

13. září 2011 v 13:45 Moje tlachání
od rána fofry, tam zajet, to koupit a za necelých 11 hodin chlap jede pryč do zahraničí na měsíc makat. Bude to zkouška, jsme zvědavá jestli to vydržím:// Budu se muset snažit, tak nakoupeno mám tak hlady nezdechnu:D budu chodit do práce, jinak bych asi doma zcvokla, už jsem domluvená se segrou, že kdykoli můžu přespat u ní, protože můj švára tam jede s ním taky. No a co jsem slyšela tak tam prý pořád chlastají...no děss. Mám v plánu za tu dobu co bude pryč, více cvičit a lépe jíst, do práce budu jezdit na kole, už zítra na noční pojedu na kole...po dlouhé době, snad nikde neskončím v příkopu:D včerejší jídelníček byl dobrý až pak v 11 večer, na mě to spadlo, tak jsem ze žalu sežrala polovinu chipsů:// depky, naštěstí jsem si nic nekupovala nezdravého kromě Bebe oplatků a musli tyčinek a nálož ovesné kaše, fakt to více zasytí než ta vláknina a to si vždycky dám tak čtvrtku hrníčku:)) Dnešní jídelníček byl poněkud hektický, jelikož se muselo brzo ráno zařizovat věci, takže jsem neměla čas ani posnídat://

Snídaně: sandwich oplatka orion
Svačina: nic
Oběd: tofu s nudlemi a ananasem
Svačina: nic
Večeře: 2 plátky celozrnného chleba, gervais, sýr, rajče
Pití: voda, čaj
Pohyb: jillian michaels ripped in week 1 (35 min)

Dojmy z tanečních...

12. září 2011 v 7:26 Moje tlachání
Tak jsem absolvovala první kurz tanečních, no teda sranda to rozhodně byla, aspoň pro mě, smála jsem se tam jak blbec, ale jenom proto, že jsem byla hrozně nervózní. A instruktor pořád ke mně chodil a ukazoval mi jak mám dělat správně kroky:/ cítila jsem se jak blbec, větší poleno, než já tam asi nebylo, ještě instruktorka dodala, že přepíše plakát na pokročilé, že na začátečníky rozhodně nevypadáme:D U čeho jsem se fakt motala byl waltz to jsem si pletla pravou s levou:D Ale lilo ze mě teda slušně, není to taková brnkačka jak by si někdo myslel, hrozně obdivuju ty profesionální tanečníky. Chce to fakt jenom trénink, a trénink.Chlap promočil košili v životě jsem ho neviděla takhle uřiceného. A ty holky, možná jsme byla takové 3 nebo 4 holky co byly trochu při těle jako já, bylo tam fakt hodně holek co mě hrozně zaujaly, perfektní postava a ty šaty kdybych měla takové tělíčko co mají ony, tak bych tam šla v mini šatičkách. Už se fakt moc těším na zumbu. Sice až příští týden, ale to neznamená, že bych se nemohla těšit. Mám se zmiňovat o včerejším jídelníčku , ve kterém se objevila i pizza? Hlad jsem měla večer nehorázný,(během čekání na pizzu, jsme s chlapem venku zkoušeli waltz:D ) jelikož jsme jeli i k babičce před taneční, ale jídlo co tam bylo ee a pak u tety taky nic, ještě že přinesla zeleninu tak jsem pár kousků okurky a cherry rajčátek vzala...Jinak jsem měla malou fifku burčáku, hmm byl fakt dobrý, ale né pravý burčák byl z jablek to šlo poznat...Pak jsem si dala na talíř zákusek, kterého jsem měla jenom dvě lžičky ani ne,vážně jsem nemohla ikdyž byl kakaový, tak ho taťka sněd, vážně obdivuju ho, může jíst sladkého na tuny a vypadá jak tyčka, sice bříško trochu má, ale škoda že jsem nezdědila taťkovou postavu, moje segra, taky není zrovna ideál, je trochu při těle a po porodu už tím tuplem, její syn už bude mít ve 12měsíci 2 roky, řeknu Vám utíká to. Už je to velkej chlap :)) A strašné šidlo:DD Psala jsem tu o ní předtím už je tomu dlouho, že byla u nutriční a že hubla, ale nakonec se na to vykašlala, je mi to líto:(( mrzí mě to, že tu šanci zahodila:(( Včerejší jídelníček bych popsala jako velký chaos, oběd jsem neměla jelikož jsme neměli čas nic uvařit...a za hodinku se mělo jet k babi...( mimochodem, byla tak hrozně nadšená z melounu, miluje ho, protože má cukrovku, tak se statečně drží, jenom jsem jí říkala, že je dobře, že na to tak nekašle a snaží se jíst tak jak by měla, mám z ní obrovskou radost, je taky trochu při těle hlavně bříško, ale to už má menší, no jo dieta, šlo poznat, že má trochu spadlé tváře a menší bříško určitě tak dala dolů 8 kg typuju)..takže to dopadlo asi takhle...

Včerejší jídelníček:
Snídaně: dobrá vláknina, mléko
Svačina: bebe oříškové, celozrnný chleba s gervais a sýrem
Oběd: polovina jablka, větší kousek švestkového koláče, trochu vlašských oříšků 3 kousky
Svačina: pár kousků okurky s cherry rajčátky, uzený sýr 3 plátky
Pozdní večeře: ( kolem půl 10 - pizza s mozzarelou a rajčaty)
Pití: voda, fifka burčáku
Pohyb: 1hod 30min tančení
No nic moc teda, když se podívám zpětně. Dneska jdu na odpolední, nesnáším když chodím na odpolední a musí být krásně a pak jak mám volno, tak je hnusně nebo prší, ale co dopoledne si zacvičím a bude fajn:)
Krásný den kočky!


Dnešní jídelníček:
Snídaně: čokoládová ovesná kaše, zelený čaj
Svačina: nic
Oběd: špagety s tofu
Svačina: doplním
Večeře: doplním
Pití: voda, čaj
Pohyb: jillian michaels ripped in week 2 35min, hathajóga 20 min

Jupí, jupí, jupí!!!

10. září 2011 v 4:43 Moje tlachání
tak dneska průbežné vážení, hrozně mě to překvapilo, zvlášť potom, co jsem se přejídala posl. 3 dny před vážením:)) No musím říct, že snaha se cení a odměňuje co se týká aspoň mně:D Takže váha před týdnem byla 62,5 kg a nyní 61,5kg! Konečně jsem se dočkala, už tam ta 2 není! jupíí:))))) Mám neskutečnou radost, skákala bych 100metrů vysoko, ale dneska ráno do práce, pak máme grilovačku, ale co já budu mít? Žádnej hermelín, ale tofu se zeleninkou, budou mít rojberku. Ale nejvíc mě udivuje to, že jsem měla sladké ty posl. 3 dny nebo pizzu a zhubla jsem 1kg, pořád tomu nemůžu uvěřit, jenom se bojím aby to nebyl jojoefekt, ale myslím, že to je optimální dát dolů 0,5- 1kg za týden ne? Řekněte že jo:)) Už teď jsem přesvědčená, že to konečně půjde a těším se až se dostanu na 1.Cíl :) něco si koupím:D
Mimochodem, bez VÁS bych to v životě nedala!!! Jste mojí oporou!!!
Jídelníček:
Snídaně: dobrá vláknina, mléko
Svačina: banán, kakaové bebe, jogurt jogobella (jídlo v práci)
Oběd: tofu se zelím a brambor
Svačina: kefírové mléko příchuť meruňka, trochu tvarohového koláče
Večeře:nic
Pití: voda, čaj
Pohyb: stepper 15min

Po návštěvě..

9. září 2011 v 12:34 Moje tlachání

Od mamky jsem se vrátila až v 1 hodinu ráno, nastavila jsem si budík,že vyperu,aby mi to prádlo uschlo, ale spala jsem tak do půl 10 a až teď jsem skončila:/ no ještě jsem předtím posnídala..včerejšek mě mrzí, doufám že se to neodrazí na mé zítřejší váze:(( Ale včera mě chlap pochválil, že vypadám hubenější, samozřejmě jsem mu hned řekla, že se tak necítím, že bych něco dala dolů, ale co potěšilo mě to:)) Dneska, ale vážně už se půjdu zase hýbat..nevím, ale co budu dělat, radši tady ještě nebudu psát nebo se zase na to vykašlu a bude mě to zase mrzet...

Snídaně: čokoládová ovesná kaše, zelený čaj s aloe vera
Svačina: nic
Oběd: tofu s bramborem a domácím zelí už se těším:D
Svačina: bebe cereální s mlékem, fidorka kokosová,polovina banánu
Večeře: cottage s knackbrotem, rajče, sýr
Pití: čaj, voda,
Pohyb: hodina praní prádla (podle kalorických tabulek ve výdeji aktivit, jsem spálila svoji snídani, takže dobrý:D), jillian Michaels ripped in week 1 (35min), stepper 15min

Odměny a plány...

8. září 2011 v 12:53 | TD |  Moje tlachání
konečně zase volno, počasí sice nic moc, ale to neznamená, že se budu flákat...Dneska si zacvičím aspoň na rotopedu...Včera jsem si sedla a napsala si odměny za cíle, myslím že to jsou reálné cíle, ale nevím jestli zrovna pro mě teda dosažitelné....a pak různé důvody proč zrovna 55kilo...
Takže:
1.Cíl 60kg - Nějaká drobnost tričko, prsten nebo něco na další motivaci nebo doplněk
2.Cíl 58 kg - Hezké boty na podpatku
3.Cíl 56-55kg - Skinny džíny, nové oblečení..a podle toho jak se budu cítit možná i na 53kg (to bych měla BMI 20)
pak permanentka na nějaké cvičení třeba zumbu uvidím jak mě nadchne, nový účes, lymfodrenáž.. Ty cíle jsem si dala po 2kg je to pro mě lepší, se pak více snažit dosáhnout dalšího cíle:) ikdyž za každé shozené kilo se aspoň pochválím:))
Dobrá zpráva je, že taneční budou taky, ale s tím že závěrečná nebude, to mě ale vůbec nesere, hlavně že si zatančím a něco se naučím:)) a snad ty stehna půjdou dolů:))
55kilo důvody - Lepší pocit ze sebe sama, stehna se konečně netřou o sebe a neroztečou se jak sádlo, když si sednu na židli, hezčí postava v plavkách, větší radost z nakupování, větší výběr oblečení, větší sebevědomí, sebedůvěra, obdiv kolem sebe, motivace pro ostatní ke sebezdokonalování, změna stylu, šaty, podpatky, štíhlé ruce, těsné džíny, výstavní zadek v nich:D, pocit že jsem něčeho dosáhla a udržet se! ( Držet se změny celoživotně) (vypadat dobře během těhotenství i po něm:D ) jj taky mě to napadlo ale v hodně vzdálené budoucnosti to neplánuju, ale kdyby snad ano tak se budu snažit, být sexy mamina:DDDD
Dnešní jídlo:
Snídaně: spánek
Svačina: spánek
Oběd: dobrá vláknina, sójové mléko, zelený čaj
Svačina: špagety pomodro, čaj
Večeře: domácí pizza se zeleninou hm hodně toho bylo, návštěva u mamky. A neskončilo jenom u toho:((
Mimo: 3 malé banánky se želé, 3 kousky domácího švestkového koláče:// Nejhorší na tom je, že jsem to neměla už jak spálit, tak mě to hrozně mrzí:((
Pití: voda, čaj
Pohyb: absolutně nic://

Ti zlí se mají nejlíp, ti hodní nejhůř..

7. září 2011 v 18:08 Moje tlachání
hrozně se bojím soboty, co se dozvím, protože chlapovi hrozí vyhazov teda nějakým 7 lidem z každé šichty a včera se podařilo nějakým hajzlům vyrabovat jejich skříňky a ukrást cenné věci, chlap měl v peněžence 2 litry ale ostatní jeden tam měl i 1Olitrů! pak jeden drahé boty za 3 litry, dneska se to má řešit, doufám že ty prachy dostanem zpátky...Hajzli ať chcípnou v pekle! Moje nálada je na bodu mrazu podle toho se i odráží jídlo, nemám vůbec hlad, pořád mám blbou náladu, stihla jsem se taky pohádat s chlapem, kvůli kravině samozřejmě...cvičit se mi taky nechce, jsem nějaká pořád unavená, dneska druhá noční přede mnou, snad to zvládnu:// Snad se máte líp holky, ale zítra se zase do cvičení pustím..chci mít v sobotu na váze nějaké jiné číslo než před týdnem..

Snídaně: spánek
Svačina: spánek
Oběd: zeleninový karbenátek 2x bramborová kaše, rajče
Svačina: nic
Večeře: vanilkový tvaroh milko
Pití: voda, čaj
Pohyb: 60x sklapovačky

Ach ty chutě...

6. září 2011 v 13:23 Moje tlachání
dnešní den začínal tak nadejně:(( Ráno plná energie a teď po obědě bych se nejdradši vyfackala, ale já se nebudu fackovat místo toho si zacvičím jj. Pak si přečtu novou Dietu co mi přišla a pak lehnu do postele a jdu spát před noční. Vždycky když mám před menses tak se mnou hormony jenom cloumají:(( achjo:// teda spíš chutě:// hlavně na sladké. A tak to vypadalo nadějně... Ale jedno menší pozitivum..nemám normální kalhoty, všechny co mám tak mi plandají a jediné co jsem měla tak akorát, v těch už mi plandají přes zadek:D Takže musím nosit pásek:D A jsou velikosti 38 ale chtěla nosit 36, ne nejsem vůbec náročná fakt ne:DDD Jinak holky, jillian je dobrá, už vidím na rukách svaly, které jsem za ty roky vůbec neviděla:D

Snídaně: ovesná kaše s příchutí čokolády, voda
Svačina: nic
Oběd: nudle se zeleninou, zákusek malinový sen
Svačina: spánek
Večeře: caprese( rajče, mozzarela, bazalka) , knackbrot
Jídlo v práci : bebe kakaové,
Pití: voda, čaj, káva
Pohyb:jillian michaels ripped week 2 (35min)

Nastanou změny..

5. září 2011 v 7:29 Moje tlachání
Po tom fiasku s váhou jsem si uvědomila, že razantně změním jídelníček. Takže na snídani budu střídat ochucenou ovesnou kaši s dobrou vlákninou, mini bebe už nebudu jíst k snídani, budu kupovat jenom bebe dobré ráno. Úplně vyloučím sladké, žádné koláče buchty, šátečky, sladké pečivo, bonbóny..A slané chipsy vůbec ty přidávají nejvíc a mám po nich hnusnou pleť. Slané tyčinky vůbec..Max ze sladkého co bude budou ty bebe, ty jak jsem zjistila mě zasytí. Dále pak vyloučím hermelín, idkyž ho miluju, ale pro krásnou postavu se ho na chvíli vzdám.Taky jako vegetarián budu pít více sójové mléko, prospívá více než obyčejné. Předtím jsem ho pila a pak zase jsem ho přestala pít, tak se musím k němu vrátit... Mluvila jsem s tou svojí sestřenkou přes facebook a mluvila mi, že to hubnutí nesmím brát jako povinnost, ale jako hru, musím si to užívat, prý jsem si to moc vnutila, že hubnu. S tou ženskostí měla pravdu, nemít vlasy pořád v culíku, no já je už nemůžu mít v culíku jelikož mám kratší vlasy:D a taky chodit víc oblečená jako ženská, mluvila mi že pořád nosila kalhoty a zničehonic si koupila 2 sukně vyšla ven a mělo to úspěch, citíla se krásná. Taky mi mluvila, že se mám mít ráda. Něco o té čakře jsem si přečetla. Je to sakrální čakra mezilidských vztahů a sexuality. A mám hodně pít, jelikož mám problémy s močovým měchýřem a ledvinami. No něco na tom bude. Takže začnu nějak tak, že bych si měla koupit něco oranžového to je barva té čakry asi kalhotky, protože na kalhoty nebo tričko se zrovna necítím:D Koupit si nějakou vůni se santalovým dřevem a vůni květu ylang ylang(mimochodem krásně voní, je hrozně aromatická) Doporučují tam taky koupit si do bytu věc s motivem vody nějakou fontánku nebo menší vodopád:D už vidím jak mi to tu vleze:D Taky uberu na cvičení, soustředím se hlavně na jídlo. Snad by už to mělo jít..Posilovat míň a aerobní pohyb víc..Možná začnu s ní chodit na zumbu, ještě uvidím, ale štve mě ten kurz spol. tance doufám, že najde co nejvíc zájemců..jinak se prachy vrátí zpátky:// Přeju hezký den holčiny!
Momentálně lednička zeje prázdnotou, musíme jít dneska nakoupit. Takže jídelníček přidám později:))

Snídaně: dobrá vláknina, mléko, zelený čaj
Svačina: nic
Oběd: těstoviny se zeleninou a hříbky
Svačina: bebe kakaové, jogurt, jablko
Večeře: tmavý rohlík se sýrem a paprikou
Pití: voda, čaj
Pohyb: rotoped 52min

Nasrat!

3. září 2011 v 4:40 Moje tlachání
na co se já pořád snažím, už celý měsíc jak piča cvičím, makám žeru jak mám a váha? klesně milosrdně jenom o 200g! Jak já ji nesnáším, dneska ráno jsem měla sto chutí ji vyhodit! nesnáším ji!takže dnešní váha 62,5kg:(( zase! před 2 týdny to bylo 62,2kg. Jak z toho ven? Jsem zoufalá, nic není v ledničce a výplata přijde až v pondělí, ha v neděli dám hladovku a bude to! a žádné sladkosti, včera jsem ujela jelikož nebylo fakt nic doma, kromě čokolády jo sežrala jsem 2 řádky čokolády a to mám za to dobře mi tak!:((((( Jsem nemožná odstřelte mě někde do prdele!!!!


Moc mi ráno ujely nervy, ale došlo mi, že to budou svaly co mi přibyly na váze, takže logicky uvažuju, že budu víc dělat aerobní pohyb než posilovat, posilovat tak budu 2x týdně.A co vy holky? Jinak děkuju za komentáře!!! moc mi to pomohlo. Chtěla jsem se dneska vysrat na cvičení, místo toho jsem si řekla, že to ještě zkusím..snad to půjde dolů...
Ale jídelníček nic moc:/
Snídaně: jahodový jogurt florian
Svačina: bebe oříškové, banán
Oběd: 2 krajíce chleba s rajčátkem a máslem
Svačina : 2 tvarohové šátečky
Večeře: šopák
Pití: voda, čaj
Pohyb: Jillian 1-2 level shred (52min)

Můj malý osobní rekord:)

1. září 2011 v 18:19 Moje tlachání
ahoj kočky, dneska jsem měla volno, tak jsem tak trochu lenošila, no chtěla jsem lenošit, jelikož mě hrozně bolí nohy ze včerejška:) Ten level 1 není špatný až na to že mi málem uhořely stehna, jak jsem to cvičila. Dneska jsem si ji taky chtěla znova zacvičit, ale neměla jsem náladu, chtěla jsem mít relax. Jo jenže přišla nehorázná chuť na sladké nebo slané, potom co jsem snědla pár chipsů, tak jsem to doládovala ořechovým bebe( mimochodem zítra nemám co na svačinu do práce). A samozřejmě jsem to sežrala u televize:// u filmu. Mrzelo mě to, tak jsem si řekla, že aspoň skočím na rotoped na 20min, protože jsem fakt byla utahaná, ale překonala jsem se a poprvé za tu dobu co mám rotoped jsem dala rovných 60min! spáleno 216kcal. Já která jsem stěží dala ze začátku 2O max 30min, jsem to dotáhla na hoďku. Takže jsem potom neměla výčitky, že jsem si dala do pusy pár chipsů...ale jídelníček nic moc:(

Snídaně: dobrá vláknina, mléko, zelený čaj
Svačina: 1 mrkev
Oběd: mrkvová omáčka, brambory
Svačina: pár chipsů:(, oříškové bebe
Večeře: asi zbytek oběda
Pití: voda, čaj
Pohyb: 60min rotoped:)
Zítra zase ráno do práce:(( Ať se Vám daří kočky!:))

heart