He´s gone..:/

14. září 2011 v 0:11 |  Moje tlachání
Už je pryč.. pocity smíšené..už teď se mi po něm hrozně stýská:// až za měsíc to je pro mě dlouhá doba a taky vhodná doba na to se sebou něco více dělat...Odvezla jsem ho na vlakové nádraží kde měli sraz, jedou 4 auty.Čekal tam pak ještě 10min, ale mluvil že mám už radši jet, čím dýl tu budu, tím to bude horší...a taky měl pravdu..
Pár věcí které bych měla udělat tento měsíc nebo se o to pokusit...
- začít víc se hýbat, třeba víc jezdit na kole, na kolečkových třeba do obchodu, není to tak daleko, a aspoň se projedu:D, víc chodit pěšky..., třeba i rotoped ( dneska mě bolí sval u lopatky a to se mi stalo jak jsem boxovala do vzduchu, asi už to fakt přeháním:D )
- zdokonalit se v tancování ať pak vytřu chlapovi zrak, jak se vrátí, že už nejsem takové poleno ( jo třešnička na taneční se mnou bude chodit jeho brácha, bomba fakt, prej se strašně těší, ale né až bude s takovým trdlem tancovat jako já:D
- zajít do knihovny, nějaké knížky pro mamku a trochu větší četba pro mě..nějak na ty knihy poslední dobou seru..
- taky se zajít podívat do zdravé výživy
- přespat u svojí mamky během volna...
- soustředit se hlavně na práci když budu v práci:D , nemyslet moc na chlapa to by byl průser:D
- uklidit celý barák komplet:D
- a hlavně si vařit obědy! nesrat na to! jedno teplé jídlo denně (trvá mi totiž milion hodin něco vymyslet na oběd, nebo něco zkombinovat)
A první věc co byla, tak mi chlap mluvil, né že se z tebe stane za měsíc anorektička:D od srdce jsem se teda zasmála, protože za tak krátkou dobu bych to teda nestihla:DDDD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
heart