Červen 2012

Události a změny k lepšímu

28. června 2012 v 19:44 | TD |  Moje tlachání
Ahoj opět zde po nějaké odmlce. Událo se toho hodně, myslím, že změny k lepšímu.
-Více cvičím ob druhý den, dávám si regeneraci
- Snažím se zdravě jíst
- Nechala jsem se znova tetovat, tentokrát motivační slova :) (per aspera ad astra - přes překážky ke hvězdám, což na mě dost sedí:) ) Na noze na nártu z boku.
- Chodím cvičit do posilovny se sparing partnerem (moje sestřenka). Skončila výšku, tak má teď nějaký čas. Mimochodem velice mě to nadchlo za 2 dny tam jdu zase:) Po dovolené si pořizuji permanentku.
- Chystám se na dovolenou, která bude za 2 týdny. Nesmírně se těším. Beru si sebou činky i švihadlo. Mám v plánu tam cvičit každý den.
- další pozitivum : v plavkách už nevypadám jako velryba, ale její mládě:DD Bříško už není tak kulaté, jenom ty stehna by chtěly zúžit. To se dopiluje v posilovně :) Nečekám zázraky, ale budu na sobě makat!
- chodím na lymfatické masáže teda kalhoty. Velice příjemné.
to je asi vše. Jídelníček byl trochu chaotický, takže to nechám zase napříště no.. jako inspiraci přidám fotku Miley, poslední dobou mě ta holčina fascinuje. Co všechno se sebou dokázala udělat vypadá perfektně! Klobouk dolů. Moje aktuální motivace!Lepší pozdě, než-li později

11. června 2012 v 23:34 Moje tlachání
nebudu se vymlouvat, proč sem dřív nenapsala. No nebyla chuť, blogy sleduju, čtu články:) a jsem ráda, že se Vám daří. Co je u mě nového? Budem si s chlapem kupovat nové auto, no zítra pro něj jedem. To staré už nám dosluhovalo a prachy pořád do něj strkat se mi taky nechtělo.. no bylo toho až nad hlavu, prostě vypjaté situace na místě a nervy někde v háji.Pak jedem na nákupy, snad něco seženu, nebo se mi bude líbit tuna věcí, které si nebudu moct dovolit, to nesnáším..ale uvidíme :)) Ve středu jdu na lymfatické kalhoty. No nevím jestli to má hned nějaký účinek, ale nohy mám štíhlejší hlavně stehna, což si těžko přiznávám, ještě to není ono, ale bude to lepší i kotníky nemám tak oteklé jako předtím. Každopádně pocit po té masáži neuvěřitelný. Lehká jako pírko:))Nevážila jsem se asi měsíc, ani se mi nechce na váhu. Cítím na sobě, že jsem o něco lehčí, bříško vypadá plošší, ale ty stehna prostě vyčnívají:DDD Nestravuji se špatně, jím co potřebuju, ale taky nedělám hlavu z toho když si dám něco dobrého, ale spíš míň si toho vemu, než abych měla výčitky svědomí.Cvičím když potřebuju střídám posilování s kardiem. Na běhání vážně nemám náladu. Ve čtvrtek jdu na další tetování opět po roce:DD jsem zvědavá. Doufám, že to nebude moc bolet, tam kde to chci tam je to prý masakr. Jinak clip - in mi dorazily 2 dny po odbjednání, jsou dobré, ale moje blonďaté vlasy byly moc řídké, takže spony šly vidět, ale vypadalo to pěkně. Vydrželo mi to, ale tak 2 týdny a před 3 dny jsem se obarvila na hnědou. Je to středně hnědá, chytla pěkně. Prý mi to víc sluší, jsem vyrazněšjí a nejsem tak bledá jako blond. Mě se taky líbí.První pohled byl trochu skeptický, ale nelituju toho. Po delší době napíšu jídelníček, není moc ukázkový..

Snídaně: jogurtový nápoj hollandia (příchuť banán, jahoda s cereáliemi)
Svačina: nic
Oběd: rýže s omáčkou uncle beans
Svačina: jablko, trochu banánu
Večeře: kousek koláče s třešněma a jahodama, acidofilní mléko s cereáliemi
Pozdní večeře: popcorn s příchutí másla:DDD njn zase po odpolední://
Pohyb: cesta do práce z práce cca. 40min
Pítí: 1,5l čaje, 0,5 l čaje
heart